MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2951 Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-04 22:01

#1211: - Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 No za prvé bych chtěl poukázat na to, že jsme svobodný stát a názor může mít kdo chce jaký chce. Neříkám, že podporuji chování našeho prezidenta, ale za názor se nemá urážet ani odsuzovat (tím bych chtěl odpovědět všem tady v tomhle příspěvku.
Co se týče toho, že náš prezident chlastá a nadává, tak vlastně kopíruje chování POLOVINY našeho národa, není to nic, čím by vyčníval nad povrch. Tím pádem vlastně reprezentuje svůj lid... Už i dítě v první třídě zná a používá tyto nadávky. Ale rozhodně by neměl... MYslím si, že je Miloš skvělý reprezentační vzorek co se týče chování, ale otázka je, zda chceme tento reprezentační vzorek jako hlavu státu...

Odpovědi

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-04 22:03:19



Nepřihlášený uživatel

#2974 Re: Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-04 22:12:39

#2951: - Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 ... Nechceme, a je reprezentantem cca 2.7 mil lidí co ho zvolili ( národ má 10 mil lidí ), z toho minimálně tak polovina lituje, že mu dala hlas, takže reálně má podporu asi tak 13% populace !!!


Nepřihlášený uživatel

#8859 Re: Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-09 18:05:29

#2951: - Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 Promiňte, ale moje chování Zeman nekopíruje a mě osobně prezident ani rozhodně  nereprezentuje.

Já "nechlastám" a výrazy, které používá on, nepoužívám. Děti v naší rodině jsou ve druhé třídě a ani ony takhle nemuvili ani v první třídě ani ve druhé. Nemyslím si, že bychom byli unikátní rodina ani exotická vyjímka. Zemanovo chování  je nevhodné, dělá jenom ostudu. Jsem pro jeho okamžité odstoupení.