MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#1201

2014-11-04 08:59

Petice sice nic nevyřeší, ale je pádným vyslovením názorů - a nebojím se říci velké části našich občanů, k činnosti prezidenta. Zeman svými výroky doma i v zahraničí poškozuje naši pověst ve světě a znevažuje úřad prezidenta.Odvoláváním se na knížete ukazuje výrazně na svoji hloupost = kníže vystupuje s jistou dávkou noblese, Zeman s velikou dávkou buranství. J.Tupý Rakovník

Nepřihlášený uživatel

#1202

2014-11-04 09:02

stydím se i když jsem ho nevolil myslím si, že tím to nekončí po viroze .... příjdou kalší ...
jana

#1203 i o tom byla v Lánech řeč

2014-11-04 09:03

Demokracie pánuje od Aše po Humenné
Samet i něha v pánu je a zuby vylomenné
Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
Zaujímáme postoje místo abychom stáli
Dali nám nové postroje a ač nás chomout pálí
Zaujímáme postoje místo abychom stáli


Nepřihlášený uživatel

#1204

2014-11-04 09:04

prezident má jít příkladem, být vzorem pro mladou generaci, svým vyjadřováním, morálkou a dalšími charakterovými vlastnostmi, jako byli jeho předchůdci třeba T.G. Masaryk...protože příklady táhnou...ovšem, tohle chování ze čtvrté cenové skupiny, kterým údajně pan prezident vyjadřuje své názory je naprosto katastrofální...aby jednou nebylo v osnovách k..da, ho.no, k.rva...KAM JSME SE TO AŽ DOSTALI...A KAM JEŠTE BUDEM MUSET KLESNOUT ABY SE NĚCO ZMĚNILO..


Nepřihlášený uživatel

#1205

2014-11-04 09:05

kdo říká že politici mluví sprostě, jenže politici nejsou prezidenti, Topolánek a Nečas a další, nejsou prezidenty české republiky, to že si na své regionální politické urovni mluví sprostě je špatné, horší je to když tak mluví hlava státu, první člověk z lidu...nechte se nahltit sprostými slovy at se český národ brodí v k..ndách, k..rvách, a ho.vnech až ten septik přeteče, zase to pěkne bouchne...


Nepřihlášený uživatel

#1206

2014-11-04 09:05

Podepisuji všemi deseti a šířím dál.

Nepřihlášený uživatel

#1207

2014-11-04 09:05

Nemí co ktomu dodat, jsou i slušní a vzdēlanējšíí občané v našem státē ne?
Hugo

#1208 Ať je zase o čem psát a podstata utíká

2014-11-04 09:06

Lidi tady řešíte p...viny co řekl prezident ,ale že se tu léta rozkrádala republika nikomu nevadí???? To je asi normální jev že se republika rozkradla a nikomu to nevadí-to se neřeší,ale že Zeman byl vulgárnější v projevu to nemůže nikdo rozdýchat.....Tak kde to jsme vše skoro vytunelováno a Vy řešíte P...vinu...to jsme národ


Nepřihlášený uživatel

#1209

2014-11-04 09:07

Souhlasím plně s peticí

Nepřihlášený uživatel

#1210

2014-11-04 09:07

Mám čisté svědomí nevolila jsem ho.Dalo se to čekat od člověka, který lží zvítězil v prezidentských volbách.

Nepřihlášený uživatel

#1211 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-04 09:07

#11: - Re: Podporuji pana prezidenta 

 prezident má jít příkladem, být vzorem pro mladou generaci, svým vyjadřováním, morálkou a dalšími charakterovými vlastnostmi, jako byli jeho předchůdci třeba T.G. Masaryk...protože příklady táhnou...ovšem, tohle chování ze čtvrté cenové skupiny, kterým údajně pan prezident vyjadřuje své názory je naprosto katastrofální...aby jednou nebylo v osnovách k..da, ho.no, k.rva...KAM JSME SE TO AŽ DOSTALI...A KAM JEŠTE BUDEM MUSET KLESNOUT ABY SE NĚCO ZMĚNILO..

edlvajs

#1212 Re:

2014-11-04 09:07

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#1213

2014-11-04 09:08

Je to arogantní narcistycký hulvát...
Své dceři jsem vysvětlil že teď prostě prezidenta nemáme.

Nepřihlášený uživatel

#1214 Re:

2014-11-04 09:08

#1213: -  

 tupče

Andie

#1215 Re: Má!

2014-11-04 09:08

#20: Martina -  

 Ano, má. Za prvé, jestli to "pro nic" vztahujete jen na sprostá slova, vězte, že pro některé je to spíš vrchol série událostí a proslovů, které lidí děsí a rozčilují svojí arogancí a pokryteckostí. Za druhé, je důležité ujistit se v tom, že nežijeme ve státě plném takových lidí, že jsme součástí početně významné skupiny občanů, kteří mají jiné požadavky na morálku a dost víry v to, že můžeme mít znovu prezidenta s charakterem. Dále, ať už mu to dělá radost nebo naopak, by měl Zeman (a jeho stoupenci) vědět, jak se k jeho vystupování a jednání občani staví. A konečně, může to očistit naše jména před pohledy nezaujatých účastníků ze zahraničí. Chci, aby někde veřejně zaznělo, že jsou tu lidé, kteří s jeho hodnotovým žebříčkem naprosto nesouhlasí.

V případě, že se někdo opravdu cítí pobouřen nemístným chováním, nebo ohrožen důsledky arogantních výjevů, má teď možnost promluvit. A nemyslím dokonce, že by to byla nějaká hysterická akce, nebo něco podobného.

Ať to dopadne jakkoli, už navždycky mě bude mrzet, že od samé volby prezidenta včetně, probíhá vše  naprosto nedůstojně. Vybírat by mělo být těžké pro kvality volených jedinců! Kompromisy mezi menším zlem; výběr mezi autoritou nebo schopnostmi; nutnost používat při volbě mediální kampaň, natož napadajícího charakteru; to je podle mě české peklo!


Nepřihlášený uživatel

#1216

2014-11-04 09:09

To prezidentování mu stouplo do hlavy,chová se jak pr..e ve chlívku,myslí si jak mu patří celý svět a slušnost mu nic neříká.Proč by taky mělo!Vrať se spádky na Vysočinu do hospůdky,tam je to všem asi jedno!!!A to prezidentování nechte na někom jiným.


Nepřihlášený uživatel

#1217

2014-11-04 09:09

Je mi líto, že se musím k této petici připojit, ačkoliv jsem jedna z těch, kteří M.Zemana za prezidenta volili.Bohužel to není člověk na svém místě, je samolibý, ješitný a hulvátský.S obsahem petice se plně ztotožňuji.L.Faflíková

Nepřihlášený uživatel

#1218

2014-11-04 09:09

Souhlasím s odstoupením, většího burana za prezidenta jsme ještě neměli.

Nepřihlášený uživatel

#1219

2014-11-04 09:10

Kéž se této petici dostane řádného slyšení! Velice se stydím za současného prezidenta ČR.

Nepřihlášený uživatel

#1220

2014-11-04 09:11

Já jsem ho nevolil a dobře vím proč.





Nepřihlášený uživatel

#1221

2014-11-04 09:12

Podepisuji s radostí tuto petici,protože od dob vraha Gottwalda jsme takto zvrhlého prezidenta neměli.Tedˇvšichni vidí , komu dali své hlasy.

Nepřihlášený uživatel

#1222

2014-11-04 09:12

nejde nepodepsat

Nepřihlášený uživatel

#1223

2014-11-04 09:12

znevážení funkce i státu

Nepřihlášený uživatel

#1224

2014-11-04 09:13

Nevím,jestli se tím něco změní,ale nějak nespokojenost lidé vyjádřit musí.

Nepřihlášený uživatel

#1225

2014-11-04 09:13

Tato petice je oprávněná. Prezident republiky je hlava státu a národní vzor. My jako národ máme právo na slušného představitele státu, který nás bude na úrovni zastupovat, a který bude vhodným vychovatelem českého národa. Česká republika má právo mít v čele státu osobnost, za kterou se ve své vlasti i v cizině nemusí stydět. Český národ nepotřebuje prezidenta, který svým jednání v cizině vytváří nepřátelské vztahy. Tradičně našimi národními vzory byly elity jako T.G.M, Jan Hus, J. A. Komenský, Kare IV.... Úroveň současných představitelů v čele s Milošem Zemanem spadla hodně dolu. S tím je třeba něco dělat. Začněme zametat schody od shora. Obráceně to opravdu nelze.