MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

kocmannka

#993 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 06:57

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Je zvláštní, že pouze jeden člověk z mého okolí volil MZ a tak si stále pokládám otázku, jak je možné, že je prezidentem, když ho nikdo nevolil? Já jsem volila pana knížete, protože to je člověk na úrovni a nepotřebuje politiku dělat pro prachy!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1554 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 11:41:19

#993: kocmannka - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 pan hrabě není člověk na úrovni když ani nezná českou hymnu, spíš bych řekla že je to pan HRÁBĚ

Iva

#2291 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 16:35:29

#993: kocmannka - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Já pana Prezidenta volila a nelituji toho. Ještě tak šoupnout na hrad toho uchrápaného Rakouského knížete ne, to by byla šlupka :-D

Štěpánka

#2924 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 21:44:02

#993: kocmannka - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Pan kníže nezná českou hymnu, to byla ještě větší ostuda než nějaká "Kunda" :D Uvědomujete si jak by to tu vypadalo kdyby sem přitáhl euro? Bohatí by si nahrabali peníze a obyčejní lidé by peněz měli čím dál méně. A nedokážu si představit až by někde na veledůležité schůzce, která je v zájmu více států usnul -,-