MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Tomáš

#72 Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-03 14:00

#59: heronik - Re: vulgarita je zástupná 

 Souhlasím. V demokracii je třeba respektovat vůli většiny. Na to jste petenti zapomněli? Většina nechtěla spícího knížete.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#413 Re: Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-03 18:55:48

#72: Tomáš - Re: Re: vulgarita je zástupná 

 To je právě ten problém. Do druhého kola přímé volby postoupil příšerný Zeman a chlap co ani neumí česky.

Proto mě uráží, když na jakoukoliv kritiku Zemana, a dle mého oprávněnou, mě dokáže kdokoliv sprostě urážet, posílat do kaváren nebo posílat do Karlovi pr...

Přiznávám, že jsem nebyl volit ve 2. kole prezidentské volby. Oba kandidáti pro mě totiž byli nepřijatelní a nestálo mi za to volit menší zlo. Ovšem to neznamená, že nemám právo přát si aby tento člověk přestal být prezidentem České republiky, tedy i mým!


Nepřihlášený uživatel

#980 Re: Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-04 06:50:12

#72: Tomáš - Re: Re: vulgarita je zástupná 

 Ano, to je ta naše demokracie. Až na pár výjimek lidé chtěli volit MENŠÍ ZLO. Těžko můžeme spekulovat o tom, jak by vypadal Karel Schwarzenberg jako prezident České Republiky. Lidé ho nezvolili především kvůli tomu, že neumí dobře česky a je to starší a unavený pán. To, proč ostatní nechtěli na Hradě Zemana je zřejmé.

To, že Zeman vyhrál jen díky tomu, že VĚTŠINA NECHTĚLA spícího knížete je opravdu smutné.


Nepřihlášený uživatel

#11010 Re: Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-13 10:21:51

#72: Tomáš - Re: Re: vulgarita je zástupná 

 Většina je ošemetné slovo, protože Zemana nevolila většina oprávněných voličů, ale Zeman získal v druhém kole nejvíce hlasů, čimž tedy se dá říci, že se většina oprávněných voličů nevyjádřila tak, že by chtěli Zemana na Hradě...


Nepřihlášený uživatel

#17762 Re: Re: Re: vulgarita je zástupná

2014-11-25 18:10:35

#72: Tomáš - Re: Re: vulgarita je zástupná 

 Spíš bych řekla, že většina nešla k volbám a proto to tak dopadlo.