Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#698 Re: Experimenty s CHIPy nejen u pejsků, nyní i u načipovaných lidí

2014-07-13 11:30

#697: Oběť skrytě, nezákonně naimplantována CHIPy bez souhlasu a proti vůli - Experimenty s CHIPy nejen u pejsků, nyní i u načipovaných lidí

Dobrý den,

díky za Váš příspěvek. Jelikož je v nejen v Ostravě celá řada technicky vzdělaných lidí, bylo by vhodné pro Vaše argumenty sem linknout nějaké odborné materiály, jelikož se už sice objevily některé teze o možnosti detekce klasických RFID pasivních mikročipů implantovaných zvířatům i na větší vzdálenosti než výrobcem uváděných pár až desítky centimetrů, nicméně od doby zveřejnění materiálů z působnosti NSA už raději vše rozporujme. Opravdu by pomohlo, kdyby byl někdo schopen předložit třeba na základě pokusu na VŠB aj. pracovišť zdokumentované video a písemné doklady k této věci: lze prostřednictvím úprav nebo díky nosné vlně např. z radarů aj. detekovat klasický RFID pasivní mikročip v těle zvířete třeba na vzdálenost stovek metrů nebo dokonce kilometrů i posléze díky sekundárnímu přenosu dat skrze Internet atd.? Výrobci tvrdí, že to možné není. Tohle by opravdu zajímalo oborovské množství lidí. Kdyby se ozvali někteří studenti elektrotechniky, fyziky atd. a mohli bychom tyto záležitosti otestovat v praxi, bylo by to fajn. Jinak těžko budeme Vaše teze seriozně posuzovat.

Každopádně díky za Vaše názory a že se snažíte danou problematiku promýšlet ze všech stran :)

Odpovědi

Oběť skrytě, nezákonně naimplant. RF-CHIPy bez souhlasu a proti vůli

#699 Re: Re: Experimenty s CHIPy nejen u pejsků, nyní i u načipovaných lidí

2014-07-13 18:43:51

#698: - Re: Experimenty s CHIPy nejen u pejsků, nyní i u načipovaných lidí

Dobrý den. Děkuji za informace.

Pokusím se poskytnout linky na nějaké další materiály - viz níže.Ale myslím že to nebude to,
co očekáváte. Není to z prostředí vědeckého bádání univerzitních laboratoří a pokud ano,
pak je to interpretace tohoto výzkumu další osobou.
Omlouvám se, pokud jsem se svým textem někde dopustil drobných nepřesností.
Studoval jsem jiný obor než elektrotechniku, i když trochu příbuzný.
To co popisuji výše, znám hlavně ze svých zkušeností, neboť mě neznámí pachatelé
načipovali. Již mám určité důkazy o tom, že v mém těle jsou naimplantovány RF-CHIPy
sloužící neznámým pachatelům k navigaci a následnému dálkově vysílanému
elektromagnetickému záření, skalární magnetické torturovací palbě.
A v době jednoho druhu z mnohých torturovacích způsobů, konkrétně útoku akustickými zbraněmi
ELF 10 - 18 Hz vedeného proti mě a způsobujícího okamžitou nucenou návštěvu WC,
kupodivu potřebu zároveň vykonával i zrovna načipovaný pejsek a to ihned a doma
i když třeba 10 minut předtím běhal venku. Totéž se týká toho šíleného běhání načipovaného
pejska po bytě, který býval pod palbou zas pro změnu jiných kmitočtů elektromagnetických zbraní.
Mám určité detektory do ruky snímající elektromagnetickou radiaci, ELF kmitočty.
Některé další odkazy:
-sites.google.com/site/thetargetedtruth/  - schéma stovky metrů až kilometry vzdálených
létajících dronů, které s přesnosti mobilní navigace dokáží zacílit RF-CHIPy-naimplantovanou osobu
-icaact.org/ICAACT-PhaseIII-Report.pdf -  53-stránkový technologický postup jednotlivých
skenovacích a vyšetřovacích fází k detekci naimplantovaných RF-CHIPů v lidském těle;
ale tady je vzdálenost měření bezprostřední, nanejvýš deseticentimetry.
-icaact.org/web-links.html  - několik stran k vnoření se do spousty dalších odkazů z celého světa
týkajících se nelegálně načipovaných osob a následného dálkového mučení těchto osob