Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#9 Re:

2014-05-29 09:50

#4: Jana Řičářová -

Vážená paní a Dámo,

je mi Vás velice líto, Vás i Vašich dětí, o manželovi ani nemluvě. Důvěřuji panu Šináglovi a jelikož jej osobně znám jako inteligentního a poctivého nezávislého novináře, věřím i jeho závěrům a jeho snahám o spravedlivé posouzení celé kauzy. Jsem členem Hnutí ANO, jelikož jsem poznal nereformovatelnost a zakonzervovanost předchozích vládnoucích stran a falešnost jejích představitelů. Tím více mne mrzí, že představitelé ANO zatím zarytě mlčí k případu Vašeho manžela, jakoby se báli, že se může provalit jiná pravda, než jakou oficiálně prezentuje policie a justice, přípaně veřejná média. Osobně se v této záležitosti nedokážu orientovat, je pro mne velice složitá a stěží pochopitelná. Přesto mi připadá, že se s Vaším manželem jedná podobně jako s Dr. Rathem, příp. problematicky odsouzeným lupičem Kájínkem, tedy demonstruje se síla a odhodlání zastrašit případné podporovatele spravedlivého posouzení případu. Případy pana Rittiga, Janouška a Dr. Béma, i jiných podezřelých, jen znevěrohodňují spravedlnost při posuzování vlivných osob. Proto jsem také nedávno podepsal petici za zrušení rozsudku a obnovu řízení.

Rád bych Vám, a hlavně Vaší dceři, pomohl i jinak. Velice se zajímám o alternativní medicínu i fungování té jediné uznávané školské. Mám dost přátel z řady odpovědných tetrapeutů a znám i mnoho jejich vynikajících výsledků (bývalých "nevyléčitených" pacientů). Nemám v úmyslu zde prezentovat více, než je třeba, ale Vám rád pomohu s vyléčením (nikoli pouhým léčením s velice pravděpodobnými negativními dopady). Nemám jiný zájem, než odpovědně poradit a pomoci Vaší dcerušce. Nemám jinou možnost, než Vám zde veřejně předložit moji adresu josefcap@hotmail.cz a doufat, že se mi ozvete právě Vy.

Držím palce a přeji jen to dobré i skutečně spravedlivý proces!

Josef Čáp

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Re:

2014-06-06 08:29:57

#9: - Re:

No, na případ pana Ratha bych zrovna nepoukazoval. Ano, způsob jeho vyšetřování a zadržování ve vazební věznici byl podivný, ale pevně doufám, že případ pana Řičáře je jiný než jakou sehrál pan Rath, který si na oběť jenom chce hrát, ale přitom čisté ruce a svědomí ve své kauze rozhodně mít nemůže. A jemu navíc je přitěžující jeho drzost s jakou jako lidem zvolený politik hrál na veřejnosti divadlo, kdy proti takovým, jakým byl on sám, plnými ústy brojil. Ve skutečnosti mu však nikdy nešlo o obecný zájem a prospěch společnosti, ale jen svoje vlastní koryto a prospěch svých kumpánů.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-01-06 23:33:41