Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona


Nepřihlášený uživatel

/ #9 Re:

2014-05-29 09:50

#4: Jana Řičářová -

Vážená paní a Dámo,

je mi Vás velice líto, Vás i Vašich dětí, o manželovi ani nemluvě. Důvěřuji panu Šináglovi a jelikož jej osobně znám jako inteligentního a poctivého nezávislého novináře, věřím i jeho závěrům a jeho snahám o spravedlivé posouzení celé kauzy. Jsem členem Hnutí ANO, jelikož jsem poznal nereformovatelnost a zakonzervovanost předchozích vládnoucích stran a falešnost jejích představitelů. Tím více mne mrzí, že představitelé ANO zatím zarytě mlčí k případu Vašeho manžela, jakoby se báli, že se může provalit jiná pravda, než jakou oficiálně prezentuje policie a justice, přípaně veřejná média. Osobně se v této záležitosti nedokážu orientovat, je pro mne velice složitá a stěží pochopitelná. Přesto mi připadá, že se s Vaším manželem jedná podobně jako s Dr. Rathem, příp. problematicky odsouzeným lupičem Kájínkem, tedy demonstruje se síla a odhodlání zastrašit případné podporovatele spravedlivého posouzení případu. Případy pana Rittiga, Janouška a Dr. Béma, i jiných podezřelých, jen znevěrohodňují spravedlnost při posuzování vlivných osob. Proto jsem také nedávno podepsal petici za zrušení rozsudku a obnovu řízení.

Rád bych Vám, a hlavně Vaší dceři, pomohl i jinak. Velice se zajímám o alternativní medicínu i fungování té jediné uznávané školské. Mám dost přátel z řady odpovědných tetrapeutů a znám i mnoho jejich vynikajících výsledků (bývalých "nevyléčitených" pacientů). Nemám v úmyslu zde prezentovat více, než je třeba, ale Vám rád pomohu s vyléčením (nikoli pouhým léčením s velice pravděpodobnými negativními dopady). Nemám jiný zájem, než odpovědně poradit a pomoci Vaší dcerušce. Nemám jinou možnost, než Vám zde veřejně předložit moji adresu josefcap@hotmail.cz a doufat, že se mi ozvete právě Vy.

Držím palce a přeji jen to dobré i skutečně spravedlivý proces!

Josef Čáp