Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Quoted post

R

#583

2014-04-02 17:50

Po dnešním Zastupitelstvu v Ostravě se stydím za našeho primátora a i za to, že jsem z tohoto města, kde jsem volil kdysi část zastupitelů, kteří se dostali při minulých volbách na centrální radnici. Teď už zbývá jen to, aby občanům úplně zakázali vystupovat a diskutovat. A pak přijde druhá sametová s něžnou defenestrací! Nepůjde-li to změnit pomocí řádných voleb, půjde to opět jako v roce 1989. Lid může kdykoliv změnit svou vládu, které dal mandát! http://www.necipujtenas.cz/Files/necipujtenas/liberty-dignity-god-constitution-antichipping.jpg

Odpovědi

Dedahad

#584 Re:

2014-04-02 20:52:09

#583: R -

Dovolím si přiblížit dnes vzniklý problém .

Opakovaně a již nejméně 3x jsem žádal 1.náměstka primátora ing.Madeje , aby zastupitelstvo města znovu hlasovalo : 1. o změně vyhlášky OZV č.9/2012 na dobrovolné čipování NEBO : 2. hlasování o zrušení nelidské, nehumánni čipovací vyhlášky OZV č. 9/2012 - nebylo mi vyhověno. Vypadá to tak, že někteří zastupitelé mají strach ze zveřejnění výsledků hlasování , volby se blíží ! Ale ve stejném bodu č.20 se během cca 5.minut 2x hlasovalo o omezení času  diskutujících občanů na 5 minut, posléze minutu , další návrh zněl na 5-10 minut  prům.8 minut, prostě jako v Kocourkově ! Toto omezování svobodné diskuze navrhl a nechal o tom hlasovat pan primátor ing.Kajnar / signatář Charty 77 /. Dvojí hlasování o omezování svobod občanů nebylo zastupiteli schváleno ! ! ! Shrnuto z mé strany - velké zklamání z jednání primátora a několika dalších "zastupitelů" a potěšení z toho, že většina zastupitelů netouží po návratu autoritářského režimu vedení města ! Kdo jak hlasoval bude možno najít na stránkách města v nejbližších dnech .