Petice pro zrušení babyboxů

Quoted post

Milan Zamastil

#1

2011-06-28 00:45

Jsem pro zrušení babyboxů. Každá matka se má postarat o své dítě. Babyboxy je naopak zbavují zodpovědnosti.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2011-06-28 01:02:35

#1: Milan Zamastil -

A co otec ten nemá zodpovědnost? Pokud matka není schopna finančně zajistit své dítě proč by ho měla nechat umřít? Pak je lépe dítě nechat žít u někoho kdo se o něj postará. A kdo je proti babyboxům potporuje umrtí miminek. To je totiš záchrana pro zoufalé matky a nikdo si nedokáže představit tu bezmoc, kdy matka neví jak se má o dítě postarat.


Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2011-06-28 10:49:39

#1: Milan Zamastil -  

 a jak k tomu přijdou ty děti? zemřou a budou z nich andílci? to je hodně zvrácené!!!!!

matka

#6 Re:

2011-06-28 11:22:00

#1: Milan Zamastil -  tak hloupý názor může mít fakt jedině chlap. Linčujte ženské, které nechtějí zabít své dítě např. vhozením do popelnice, kde bude dítě umírat pomali hlady a podchlazením, ale raději ho dají do baby boxu, aby bylo o dítě postaráno. Ne vždy funguje antikoncepce apod. Vůbec tím nikoho neomlouvám, ale baby boxy prostě zachránily a zachrání mnoho životů. Sama jsem matkou dvou dětí - řádně je vychovávám. 

 


Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2011-06-28 11:48:44

#1: Milan Zamastil -

Takže jste pro, aby se děti okládaly u popelnic? Chlape, jak se pod takové zvěrsvo můžete vůbec podepsat? Přeji vám, aby všech těch 50 zachráněných dětí jednou přišlo nakopalo vám do rozkroku za to, že by jste je radši nechal chcípnout někde v pangejtu, než jim dopřál díky babyboxu život. Ohánět se tady nezodpovědností matky je blbost, protože děti se odkládaly vždy a odkládat se budou. Jde jen o to, zda se odloží tak, aby přežily, nebo aby zemřely. Tak se proberte.

 

A ještě pro dotyčného, či dotyčnou, kdo založil tuhle stupidní anketu: V čem se liší křesťanství od muslimů, když oboji se ohání svou svatou knihou a omlouvají tak vraždy? Protože jak jinak nazvat odkládání dětí třeba do sněhu? Jsem rád, že nejsem zfanatizován žádným nábožentvím. To mě totiž činí více lidského, než většinu zfanatizované společnosti, jedno, zda muslimské, či křesťanské.

Katka

#8 Re:

2011-06-28 12:02:14

#1: Milan Zamastil -  

 Myslím, že tady někdo nepochopil o co tady jde ... co když člověk je na vše úplně sám, jelikož partner třeba zemřel a žena opravdu nemá na to se postarat o život toho maličkého? Nebo třeba znásilnění? Zneužívání? Fakt dobrá odpověď od chlapa, který vlastně těhotenství a celkově vše prožít na vlastní kůži nemusí.

mišule

#15 Re:

2011-06-28 19:14:30

#1: Milan Zamastil -

Jo, jenže takhle to bohužel není, kolik matek je ještě nezletilých nebo různých prostitutek, či těch co nemají žádné sociální žázemí pro výchovu dítěte hm??? Babybox je způsob, jak se vyhnout tomu, aby nezodpovědný bezcitný matky, co se chtějí svého dítěte zbavit, pak svoje dítě nepohodily někde potají v parku nebo dokonce do popelnice! Kolik už takových případů bylo, co? A to narozený dítě nemůže za debilitu takovýhle ženský, která nemá zádný svědomí a dokáže něco takového svýmu dítěti udělat!!!

DÍKY BABYBOXU se už kolik nevinných životů ušetřilo???

jana

#17 jana

2011-06-28 22:07:50

#1: Milan Zamastil -

to bychom museli zrusit popelnice, kam se deti budou odhazovat pokud nebude babybox!!!! Diky bohu je spousta hodnych lidi, ktere se o deti z babyboxu mohou postarat, o deti s popelnice se vetsinou uz bohuzel nikdo postarat nemuze!

aja

#25 Re:

2011-06-30 20:08:50

#1: Milan Zamastil -  

Každá matka se má postarat....tohle napíše fakt jen s prominutím idiot neznalý poměrů. Se má...., ale neděje se to a když se baby boxy zruší, dít se to nezačne, feťačky nepřestanou fetovat, prostitutky dál vykonávat své řemeslo, alkoholičky pít,  prostě celá tahle petice je scestná, má za cíl naštvat normální lidi a kdo ji podepsal v podstatě spečetí smrt miminek, které by jinak skončily pohozené v igelitce.

Markéta

#27 Re:

2011-07-01 10:49:08

#1: Milan Zamastil -

To dítě chcete nechat u popelnic ležet, nebo, aby ho matka zabila? Když ho nechce, tak babyboxy jsou na to dobrý, protože to dítě bude zachráněný. Vy křesťani ste fakt někdy vymaštěný.
Babyboxy zachránily několik mimin.

 


Nepřihlášený uživatel

#28 Re:

2011-07-02 13:37:30

#1: Milan Zamastil -

Bibli jsem přečetl - a jedno vím jistě : odvozovat z ní, že je proti babyboxům může jen chorý člověk.


Nepřihlášený uživatel

#32 Re:

2011-07-06 17:08:24

Přesně tak....a kdo chce někoho zabít, zabije ho stejně...

 

#1: Milan Zamastil -

 


Nepřihlášený uživatel

#33 Re:

2011-07-06 17:08:31

Přesně tak....a kdo chce někoho zabít, zabije ho stejně...


#1: Milan Zamastil -  


matka

#38 Re: zrušení babyboxů

2011-07-07 10:06:12

#1: Milan Zamastil -  

 M. Zamastile, Vy máte totálně vymaštěnou hlavu. Jinak byste tu nepsal takové bláboly.  Tuto petici může podepsat opravdu jen idiot.

Jana Schovancova

#45 Re:

2011-07-29 23:58:28

Erika

#54 Re:

2011-12-02 10:16:57

#1: Milan Zamastil -

Pane Zamastile, já jsem také věřící člověk, ale s vaším názorem naprosto nesouhlasím. A když se oháníte biblí, tak jistě víte, co udělala matka Mojžíše. Vložila jej jako novorozeňátko do ošatky a poslala po vodě. Tím mu zachránila život. Nevíte, jaké důvody přiměly matky odložených dětí k tomu, aby použili babybox a troufáte si je soudit?