Petice pro zrušení babyboxů

Dobrý den,

obracím se na Vás s žádostí o podpis. Zabere Vám to asi 15 vteřin Vašeho drahoceného času.

Nedávno byl na informačním portále Novinky.cz publikován článek, kde je uvedeno, že OSN chce zrušit naše babyboxy! Článek naleznete ZDE!

Bohužel se proti tomuto bohulibému cíli zvedla velká vlna odporu, a tak hrozí, že babyboxy zůstanou zachovány.

Evropská civilizace stojí na křesťanských základech a existence babyboxů tyto základy zcela pošlapává. Stačí si zběžně prolistovat Bibli a okamžitě najdeme mnoho příkladů, které jsou s existencí babyboxů ve zjevném rozporu.

Děti jsou darem od Hospodina (Žalm 127:3-5). Být matkou je velmi důležitá role, kterou Bůh svěřuje mnoha ženám. Křesťanská matka má především milovat své děti (Titus 2:4-5), už proto, aby nepohaněla Pána a Spasitele, jehož jméno nosí.

Bible nikde neříká, že by každá žena měla být matkou. Říká nicméně to, že ty ženy, které Bůh požehnal dětmi, by měly mateřské zodpovědnosti brát velmi vážně. Matky mají v životech svých dětí jedinečnou a klíčovou roli.

Matka, která se chce zbavit svého nevinného děťátka by měla být vystavena opovržení celé společnosti a nikoliv ji naopak v tomto jednání podporovat zřizováním babyboxů. ZAKAŽME tedy babyboxy a dejme nezodpovědným matkám jasně najevo, že sex nepřináší jen potěšení či finanční zisk, ale že může vyústit i ve vznik nového života, kterého se nelze zbavit tak snadno jako například šatů z minulé sezony...


DĚKUJI ZA KAŽDÝ VÁŠ PODPIS!Pavel Lasica    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Pavel Lasica, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...