Otevřený dopis - Nechceme politruka hejtmanem Plzeňského kraje

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#245 Co dnes řekl Šlajs na zastupitelstvu Plzeňského kraje

2013-12-09 12:18

 

„Rozhodl jsem se předstoupit před toto zastupitelstvo a předložit zde své závazné a čestné prohlášení. Nikdy jsem nebyl náčelníkem politického oddělení divize, nikdy jsem nebyl zástupcem velitele pro věci politické, jakéhokoliv stupně. Nikdy jsem nebyl propagandistou na žádném stupni a nevyučoval jsem marxismus-leninismus. Mám negativní lustrační osvědčení, dokonce dvě. První od federálního ministra vnitra Jána Langoše, druhé od českého ministra vnitra Ivana Langera,“ uvedl na začátek svého prohlášení náměstek hejtmana Šlajs.

„Z lustračního osvědčení vyplývá, že jsem nikdy nezastával funkce v KSČ na úrovni okresního výboru a výše, nikdy jsem nebyl spolupracovník StB, ani vojenské kontrarozvědky, nebyl jsem nikdy příslušník lidových milicí, nestudoval jsem ani na vybraných školách bezpečnostního charakteru v Sovětském Svazu,“ pokračoval dále Šlajs.

Odpovědi

Když vrána k vráně sedá, ať jde velet do Severní Koreje

#246 Re: Co dnes řekl Šlajs na zastupitelstvu Plzeňského kraje

2013-12-09 19:04:15

#245: - Co dnes řekl Šlajs na zastupitelstvu Plzeňského kraje

Ať neříká co nebyl, měl by říci co byl. A nyní by měl říct, proč chce dát 70.000.000, CKZ na kontrolu 120 organizací, tedy skoro 600.000 CZK, na kontrolu jedné organizace. Na co, když ty otganizace jim to zkopírují zadarmo.  Asi hezký politrucký tunýlek.


Nepřihlášený uživatel

#247 Re: Co dnes řekl Šlajs na zastupitelstvu Plzeňského kraje

2013-12-09 19:40:46

#245: - Co dnes řekl Šlajs na zastupitelstvu Plzeňského kraje

Co vlastně Šlajs na politickém oddělení divize dělal?Ať řekne co tam bylo náplní jeho práce a hotovo.