PETICE ZA ODSTOUPENÍ ING. JANY POLÁKOVÉ Z FUNKCE ŘEDITELKY GYMNÁZ

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2 Nesmyslná petice

2013-09-16 13:03

Úplná blbost :) Většina podepsaných kterým vadí Paní Ředitelka Jana Poláková jsou učitelé a studenti z Gymnázia Duchcov a to protože jsou příliš hrdé seskupení a myslí si ,že jsou něco víc když jsou ,,Gymnázium,, . Vadí jim spojení se Střední Průmyslovou školou Duchcov ? (kdyby se tyto dvě školy nespojily tak zanikne jak Gymnázium tak i Průmyslovka). Vadí jim zmenšení počtu učitelů ? (zmenšily se na obou školách kvůli nedostatku žáků ). Nedokážou překousnout že obě školy mají jednoho společného ředitele/ředitelku? A proč mít každá škola svého ředitele/ředitelku když je to jedna škola? :) Toto jsou pravé důvody proč se petice sepsala jen je logické že je sem nenapíšou :)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Nesmyslná petice

2013-09-16 13:37:06

#2: - Nesmyslná petice

Kdyby toto byly skutečné důvody pro petici, tak by se sepsala již před dvěma lety, kdy se školy sloučily a neobsahovala by skutečnosti, které se za ty dva roky odehrály... Nemyslíte? Krom jiného se k petici hlásí i někteří žáci průmyslové školy a jejich rodiče... Také zajímavý fakt, co? Tak co asi bude špatně? Stačí trocha selského rozumu a dojde to každému...

Petr Hanžl

#5 Re: Nesmyslná petice

2013-09-16 19:20:44

#2: - Nesmyslná petice

Co se příště podepsat? :-) ne to není ten důvod. Mimochodem... kolik je většina z 99 lidí zde podepsaných? 50+? tolik učitelů tam nikdy nebylo.. tolik jich snad ani není dohromady na Prumce a Gymplu.

Barbora Uhrová

#6 Re: Nesmyslná petice

2013-09-16 21:42:20

#2: - Nesmyslná petice

koukám, že tento člověk asi vůbec neví oč jde :)

Tom Raddle
Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Nesmyslná petice

2013-09-16 22:02:24

#2: - Nesmyslná petice

Tuším za tímto "komentářem" některou z tria "věrných" ze sborovny "P"!Bohužel se zapoměla podepsat, takže nevíme, kdo to je...Ale na doplněnou: Kdyby se gymnázium spojilo s jiným gymnáziem (nabídky byly-TP,Mo,Litvajz), zanikla by SPŠ...to za prvé...v době fůze měla 140 studentů a gymnázium 350....a za druhé: Nikdo se na nikoho nepovyšuje, kdyby v čele spojených škol stála skutečná osobnost s manažerskými schopnostmi a vizí do budoucnosti, tak by využila potenciál spojených škol, sjednotila by obě sborovny a jelo by se dál...Pravda je taková, že ve sborovně budovy "P" vládla od začátku daleko větší nevraživost vůči sborovně "G" a nechuť spolupracovat...dnes je to jen rozeštvané a rozhádané a čí je to vina?Neschopné ředitelky, samozvané zástupkyně, která kvůli funkci půjde přes mrtvoly a třetí Grácie....Tato Petice není namířená ani proti většině kolegů z budovy "P", ani proti studentům, ale VÝHRADNĚ proti ředitelce a jejím našeptávačkám!!!


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Nesmyslná petice

2013-09-23 19:25:56

#2: - Nesmyslná petice

Jsem ráda, že je tu i nějaký rozumný člověk, který se nepřidal mezi ostatní "ovce". Mě připadá, že si gymnázium snaží pořád jen něco dokazovat, aby bylo po jejich (např. přesunutí škol na budovu gymnázia to si také vydupali) no a nemohou překousnout, že je ředitelka z průmyslové školy.


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Nesmyslná petice

2013-12-27 17:26:06

#2: - Nesmyslná petice

Melete blbosti p.Poláku