Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4031 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo

2013-07-12 10:22

#4027: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou 

 Proč bych se zrovna nějakému probolševickému pohůnkovi měl zpovídat?.-) Vy tu snad svůj životopis vyvěšujete?.-) A Vaše, rádoby vtipné, jízlivosti jsou pro mne úsměvné ... nemusíte se obávat, cokoli píšete, zvládám, nejste až tak složitě čitelný ... a navíc, nejste, ač si to o sobě myslíte, až takový myslitel:-)

Znovu se tedy ptám, v čem byl protest proti soudružce Baborové na hraně, nebo dokonce za hranou zákona ... nebo, co se Vám jevilo jako nedemokratické?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#4032 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-07-12 10:57:21

#4031: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo

Pokud protestujete proti tomu, co dělali komunisté a pak zde nastolujete stejné praktiky, tak proti čemu jste vlastně protestovali? Sami proti sobě ? Nějak mi uniká smysl celého toho nesmyslu.

Vy, kteří jste se oháněli demokracií se ve finále chováte jako komunisté, kteří vám vadí ? Není to trošku divné ?

Vy o sobě říkáte, jak je to za vás lepší a v čem ? Nenapadá mě ani jeden příklad, v čem je to teď lepší, než to bývalo.

A se shnilými banány v Penny nebo dovolenou někde v Tramtárii na mne nechoďte, mluvte za obyčejné dělníky, kteří makají, aby uživili svoje rodiny a nešli bydlet pod most.

Protest proti paní Baborové byl sviňárka z lidského hlediska, zachovali jste se jako komunisté z dob minulých, takže jste stejní jako oni. Jste tudíž také komunisté ? :))))




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...