Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4835 Re: Re: Re:

2013-06-07 12:41

#4834: - Re: Re:

Pokud ty schopnosti jaksi pokulhávají, tak proč na postu člověka držet?

Když vám tak záleží na etických aspektech ekonomiky a mezinárodních obchodních vztahů, tak by mě docela zajímalo, jak fungujete, protože cca 99% všeho se vyrábí v Číně. A tam jsou přece ti zlí komunisté.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#4836 Re: Re: Re: Re:

2013-06-07 12:49:56

#4835: - Re: Re: Re:

Meleš o něčem, o čem víš kulový (jako komouši vždy). Byl jsem v Číně v závodě našeho nadnárodního podniku.... a přál bych komunistickým blbům, všem těm odborářským Zavadilům a podobným flákačským gorilám, aby si užili svobodu odborářů v "komunistické" ČLR! To by čuměli, jak by s nimi vyběhli (úřady a mocenský aparát komunistické Číny), kdyby chtěli stávkovat, demonstrovat a podobně, za "práva pracujících", jako běžně se snaží u nás....

Právě proto mohou vyrábět a prodávat do světa - to je taky jejich hlavní a jediný cíl. Na "práva pracujících", na komunistické žvásty, KOMUNISTICKÁ Čína ..... z vysoka!


Nepřihlášený uživatel

#4839 Re: Re: Re: Re:

2013-06-08 09:04:38

#4835: - Re: Re: Re:  

 ...uveďte jediný příklad chyby, nevhodného chování, na které by svět poukázal,....při mezinárodně-politickém rozhodování ministra Schwarzenberga. 

:-)) Byl jste někdy v Číně, obchodoval s ní? Já ano ... čínští komunisté sice mávají praporkama s rudou hvězdou, ale jsou to největší kapitalisté, co znám....