Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

#4826

2013-06-07 02:51

Proč by měl "vyklízet pole"? To jako proto, že si to přeje takový infantilní blbeček s rozhledem čtenáře Haló novin, jako jste vy? Šoupněte sem konkrétní zahraničně-politické chyby ministra a ne jenom, vaše ubohé vlastní domněnky. Pak může kvákat cosi o svých daních...

Nepřihlášený uživatel

#4827 Re:

2013-06-07 03:44

#4826: - Přece proto, že kradl: Schwarzenberg je typický tunelář, který v případě podniku Becher Karlovy Vary okradl stát o stovky milionů korun.

To znamená, že okradl i tebe, truhlíku. A jestli ty chceš, aby se na správě státu podílel zlodějíček Schwarzenbergova typu, tak my ostatní to nechceme. Protože jsme na rozdíl od tebe normální a slušní lidé ot nechceme.

 


Nepřihlášený uživatel

#4828 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-07 06:32

#4825: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jste opravdu pouze trapný a zakomplexovaný komouš:-)

Pan Schwarzenberg je inteligentní a jelikož je i jedním z nerespektovanějších našinců v zahraničí, s obrovskými kontakty, jistě je brán jako starší pán, s velkou úctou. On totiž ne každý soukromě obědvá s japonským císařem, britským princem,.... to jsou kontakty, o kterých se komunistickým pohůnkům může jen zdát...

Mně vadí, že z mých daní jsou placeni tito bývalí STBáci, politruci, dozorci,...všechny ty bolševické kreatury...ale beru to, že je to daň za demokracii...

...ale nikdy se s vámi nesmířím a budu se svou trošičkou snažit, abyste tu už nikdy nemohli vyřvávat internacionálu, vylepovat hesla na každou, znovu opadanou omítku a vyvěšovat vlajky se srpem a kladivem na každém rohu, abyste zakryli, že si zadky utíráte "ruďáskem":-))

Kudy chodí, tudy škodí nebo chrápe, mu-mi-e

#4829 Pan Schwarzenberg je inteligentní a jelikož je i jedním z nerespektovanějších našinců v zahraničí,

2013-06-07 06:58

for president -

#4830 Pankáč Kahrl "zpívá" "Kde domof muj" - je velmi, ale velmi inteligentní

2013-06-07 07:01

Karel Schwarzenberg

#4831 Novoroční projev prezidenta České republiky 2014

2013-06-07 07:05


Nepřihlášený uživatel

#4832 Re: Pan Schwarzenberg je inteligentní a jelikož je i jedním z nerespektovanějších našinců v zahranič

2013-06-07 07:59

#4829: Kudy chodí, tudy škodí nebo chrápe, mu-mi-e - Pan Schwarzenberg je inteligentní a jelikož je i jedním z nerespektovanějších našinců v zahraničí, 

 Soudruh Filip nikde usnout nemůže, protože ho nikam nepozvou ( pokud neberu KLDR a Kubu jako důležité velmoci :-)

Pokud vyrazí někam, jako člen PS, úplně vidím, jak všem hrdě vykládá, že u nás šéfuje komunistům:-))) ( tedy, opět kromě již zmiňovaných zemí...a přidám Bolívii:-)


Nepřihlášený uživatel

#4833 Re:

2013-06-07 11:38

#4826: -

Až se bude 70letému chirurgovi třepat ruka, taky se nebude nikdo smět ozvat, aby vyklidil pole? Až nebude senilnímu řidiči docvakávat, co která značka znamená, tak budou také blbečci ti, co budou chtít, aby už neřídil?

Jesti vám připadá nesmyslný blekotání třeba právě o Ázerbajdžánu jako korektní a OK, tak teda nevím. Naši podnikatelé nejspíš nové odběratele nepotřebují, co?


Nepřihlášený uživatel

#4834 Re: Re:

2013-06-07 12:06

#4833: - Re:  

 Mícháte, jak je vaším zvykem, jablka s hruškama ... a navíc, věk není měřítkem, pouze schopnosti...

:-)) odkdy se zastáváte podnikatelů??:-))) .... a ano, asi potřebují nové odběratele, to snad neznamená, že nemáme ctít nějaké hodnoty...ani kšeft se nedá dělat "za každou cenu" ... to, co řekl a Azerbajdžánu, je pravda...stejně, jako to platí o Bělorusku, KLDR, Kubě,... pro mne je mnohem ostudnější chování, vyjadřování a lhaní našeho zavirovaného prezidenta...

 


Nepřihlášený uživatel

#4835 Re: Re: Re:

2013-06-07 12:41

#4834: - Re: Re:

Pokud ty schopnosti jaksi pokulhávají, tak proč na postu člověka držet?

Když vám tak záleží na etických aspektech ekonomiky a mezinárodních obchodních vztahů, tak by mě docela zajímalo, jak fungujete, protože cca 99% všeho se vyrábí v Číně. A tam jsou přece ti zlí komunisté.


Nepřihlášený uživatel

#4836 Re: Re: Re: Re:

2013-06-07 12:49

#4835: - Re: Re: Re:

Meleš o něčem, o čem víš kulový (jako komouši vždy). Byl jsem v Číně v závodě našeho nadnárodního podniku.... a přál bych komunistickým blbům, všem těm odborářským Zavadilům a podobným flákačským gorilám, aby si užili svobodu odborářů v "komunistické" ČLR! To by čuměli, jak by s nimi vyběhli (úřady a mocenský aparát komunistické Číny), kdyby chtěli stávkovat, demonstrovat a podobně, za "práva pracujících", jako běžně se snaží u nás....

Právě proto mohou vyrábět a prodávat do světa - to je taky jejich hlavní a jediný cíl. Na "práva pracujících", na komunistické žvásty, KOMUNISTICKÁ Čína ..... z vysoka!


Nepřihlášený uživatel

#4837 Re: Re:

2013-06-07 13:59

#4827: - Re:

Je to marný, je to marný, je to marný... Takže ještě jednou. Šoupněte sem konkrétní zahraničně-politické chyby ministra zahraničí. Ostatní kecy si nechte na schůzi stranické buňky, kde vám za to ta partička infantilních blbů možná ještě zatleská a o do Juldy-Fuldy dostanete příště to největší mávátko s autogramem, třeba kované soudružky Baborové!

Ctirad Mašín

#4838

2013-06-07 15:04

Kurva komouši neserte se do Karla toho volili ti vzdělanější a chytřejší a je to náš nejlepší ministr zahraničí ale to komunistickej debil co není moc chitrý nikdy nepochopí protože je to bolščevické hovado tak držte ty vaše rudý tlamy !!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#4839 Re: Re: Re: Re:

2013-06-08 09:04

#4835: - Re: Re: Re:  

 ...uveďte jediný příklad chyby, nevhodného chování, na které by svět poukázal,....při mezinárodně-politickém rozhodování ministra Schwarzenberga. 

:-)) Byl jste někdy v Číně, obchodoval s ní? Já ano ... čínští komunisté sice mávají praporkama s rudou hvězdou, ale jsou to největší kapitalisté, co znám....


Nepřihlášený uživatel

#4840 Re: Re: Re:

2013-06-09 12:20

#4837: - Re: Re:

1. Usíná na mezinárodním jednání

2. Není schopen vyjednat rovnoprávné vizové povinnosti mezi ČR a Kanadou

3. Uráží občany cizích států při jednání o Temelínu

4. Při jednání o případu J. Čunka, si objednává na své náklady zahraniční agenturu. Tím jako ministr vlády ČR ukazuje celému světu, že ani jako člen vlády není schopen dosáhnout spravedlnosti. Dále tím ukazuje, že každý člověk musí vzít spravedlnost do vlastních rukou a nespoléhat se na policii a justici. Tím podporuje rozklad právního řádu v ČR a za to by v civilizovaném státě letěl z vlády na hodinu. Ani by si nestačil sbalit na ministerstvu fajfku a pytlík na tabák.


Nepřihlášený uživatel

#4841

2013-06-09 13:01

#11: RNDr. Jan Květ CSc. -

Dear Jan

Ahoj from Australia.  I hope this message finds you and you are in good health.

I think of you all often and the wonderful time i had in the Czech Republik in 1994 at Trebon. Everyone was very kind and i have always wanted to come and visit again. And finally, i am coming back to Europe but only for a short time in August 2013.  I will be in Italy rowing at the World Masters in Torino in the first week of August.

After that, I am hoping it will be possible to visit you and Trebon as well as Stepan, Lubosh, Hana and Jan Pokorny too.

Please let me know if you would like a visit.  I look forward to hearing your news.

with very best wishes

your colleague and friend

Naomi Rea

 

0427 669 771

naomir@westnet.com.au

 


Nepřihlášený uživatel

#4842 Re: Re: Re: Re:

2013-06-10 06:29

#4840: - Re: Re: Re:  

 ...ptal jsem se na nevhodné chování, na které svět poukázal...

To, co píšete, jsou bláboly.

Tvůj Jirka

#4843 MIPe, nedej se a pošli nám svoji fotku, máme jen tu, před tvou první operací mozku.

2013-06-10 07:08

http://vtipy.netroof.eu/item/5980/za-vsim-hledej-alkohol/
U nás ve třídě si o tobě často povídáme. Pepík co má tu malou sestřičku a už chodí do třetí třídy nám vždycky čte to, cos napsal. Moc se nám to líbý, maminka by mi nedovolila abysem to psal ale ty už jsi velký a tak můžeš. Založili jsme kroužek mladých MIPů a každý týden ten, kdo řekne nejsprostější slovo dostane hašlerku a celý příští týden mu říkáme MIP. Honza, co bidlí u řeky chce být až bude velký hasičem, Aleš by chtěl být řidičem náklaďáku, nejraději bagru ale já bysem chtěl být MIPem. Rádi bysme měly tvoji fotografii abysme ji mohly dát na nástěnku a chodit se na tebe dívat.

Nepřihlášený uživatel

#4846 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-10 07:42

#4842: - Re: Re: Re: Re:

Ve světě jsou většinou slušní lidé a neposmívají se panu Schwarzenbergovi veřejně.


Nepřihlášený uživatel

#4847 Re: Blbi z třeboňského " gimplu " pozor!!!

2013-06-10 10:50


Nepřihlášený uživatel

#4848 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-06-10 11:54

#4846: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 ...nevím, ale třeba viróze nad korunovačními klenoty, v podání našeho lidového prezidenta, se smějí zcela veřejně...?.-))

Jestli to není přece jen tím, že Karel Schwarzenberg má v zahraničí o hodně lepší jméno a požívá jisté úcty ?:-)

 

Kudy chodí, tudy škodí nebo chrápe, mu-mi-e

#4849 Pan Schwarzenberg je inteligentní a jelikož je i jedním z nerespektovanějších našinců v zahraničí

2013-06-11 07:20

Pankáči z HOP 09

#4850 Kalousek dostal kvůli povodním "virózu". Odbouraly mě dva panáky, tvrdí

2013-06-11 07:26