Petice proti nespravedlivému posuzování Lékařské posudkové služby

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#92

2013-05-07 20:01

Dobrý den.Jsem samoživitelka s dvěma syny.Jednomu je deset a druhému sedm a ten bohužel touhle nemocí trpí.Mám životní minimum,které když zaplatím nájem a dětem obědy ve škole tak mi zbyde 1000kč.Matýskovi léky jsou však drahé.Nikdo mi nic nevysvětluje.Musela jsem si zjistit sama,že mám nárok na příspěvek na péči a už to trvá dlouho.Pracovnice k nám domů ještě nepřišla.Mám přestat platit nájem a kupovat dětem jídlo a léky a bydlet u popelnice?Nebo Matěje dát do ústavu,kde péče je drahá a připadá mi to kruté.Myslím tím,že bych mohla sice potom chodit do práce pokud by o Matěje někdo pečoval.Jak si to představují??Jsem psychicky i fyzicky vyčerpaná.Mám sama plno nemocí včetně vysokého tlaku a astmatu.Na své léky peníze nemám.Co bude s dětma až to se mnou sekne?To žijeme v demokratickém státě?Poctivě jsem pracovala.Mám odpracovaných 20let.Porodila tři syny.Mohu za to,že jeden z nich je takto nemocný?L.B.Brno

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#93 Re:

2013-05-08 10:30:19

#92: -

Tak já vychovala už tři nyní dospělé a ta poslední prostě je taková jaká je a je jí líp určitě doma s rodiči. Nevím jaké léky syn užívá, ale ty co má dcera tak jsou také drahé, ovšem psychiatrička napíš číslo diagnozy a plná úhrada a platím minimum, na tři měsíce asi 300 korun.