Petice proti nespravedlivému posuzování Lékařské posudkové služby

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#32

2013-04-10 16:28

Již jsem se s psouzením zdr.stavu v roce 2012 setkal.Když mi vše posudkový lékař odebral - s oduvodnění :"Pacient prodělal v mládí polio(dětskou obrnu),nyní se jeho zdr.stav výrazně zlepšil (prodělal jsem 12 operací dol.končetin)a je naděje na další zlepšení.Podal jsem odvolání a krajská pos.komise mi přiznala,prý s odřenými zády,5 bodů (podle stávajícího bod.posuzování).Přitom mám doporučeno používat el.vozík s důvodů postižení dol.končetin a levé ruky,kterou mechanický vozík neutáhnu.Takže suma sumáru - škrtnutím pera je člověk ihned zdráv.Jen nechápu jedno - jak tuto novou léčebnou metodu neuplatňujeme ve svět.měřítku?Vždyť za tuto novinku by jistě naši lékaři, pod vedením "super lékaře" min.zdr Hegera,museli dostat nobelovu cenu míru.Ještě : Panministr prohlásil,že jsou nové léčebné postupy které potlačují potřeby lázeň.péče.Jsou to i následky polia či DMO.A za to by na 100% byla nobelova cena míru.Jen stěmito super novinkami jít do světa.Jak rád bych byl vyléčen,vlastně jsem a stačí na to jeden škrt perem.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#48 Re:

2013-04-11 09:11:37

#32: -  

 Posudkový lékař je evidentně se svými znalostmi pozadu - lidé postiženi dětskou (ne mozkovou) obrnou trpí postpoliomyelitickým syndromem, kdy jim začínají odcházet zatím zdravé části těla, které táhly celý život za ty postižené části. Polio je vlastně infekční zánět mozkomíšního moku a je nevyléčitelná. Stav se lázněmi nevyléčí, ale prodlužuje se alespoň schopnost člověka se pohybovat. Mám přátele po obrně, kteří kdysi chodili špatně, ale bez berlí, nyní mají berle. Přátelé chodící kdysi o berlích jsou dnes na vozíčku....