Petice proti nespravedlivému posuzování Lékařské posudkové služby


Nepřihlášený uživatel

/ #32

2013-04-10 16:28

Již jsem se s psouzením zdr.stavu v roce 2012 setkal.Když mi vše posudkový lékař odebral - s oduvodnění :"Pacient prodělal v mládí polio(dětskou obrnu),nyní se jeho zdr.stav výrazně zlepšil (prodělal jsem 12 operací dol.končetin)a je naděje na další zlepšení.Podal jsem odvolání a krajská pos.komise mi přiznala,prý s odřenými zády,5 bodů (podle stávajícího bod.posuzování).Přitom mám doporučeno používat el.vozík s důvodů postižení dol.končetin a levé ruky,kterou mechanický vozík neutáhnu.Takže suma sumáru - škrtnutím pera je člověk ihned zdráv.Jen nechápu jedno - jak tuto novou léčebnou metodu neuplatňujeme ve svět.měřítku?Vždyť za tuto novinku by jistě naši lékaři, pod vedením "super lékaře" min.zdr Hegera,museli dostat nobelovu cenu míru.Ještě : Panministr prohlásil,že jsou nové léčebné postupy které potlačují potřeby lázeň.péče.Jsou to i následky polia či DMO.A za to by na 100% byla nobelova cena míru.Jen stěmito super novinkami jít do světa.Jak rád bych byl vyléčen,vlastně jsem a stačí na to jeden škrt perem.