Záchrana TRN odd. Klatovy

Quoted post

Rajec

#47 Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 13:42

#46: hana - Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

Informace o přestěhování je stejná spekulace jako váš názor. Nikdo Vás nenutil abyste podpisovala a nidko vás nenutil to tu komentovat. Slečna Kalistová informuje o tom jaké kroky podniká. Dle vašeho rozhořčení myslím, že víte víc než ostatní. Podepsali jsme celá rodina. Pokud se uskuteční to co píšete vy, pak už to tak jako tak nebude plicní oddělení přesně jak tvrdí ona. Pořád to budou intení lůžka.... Kdo chce psa bít vždycky si hůl najde.  Jsem zvědav, jeslti se pak vy omluvíte slečne Kalistové!!! Potřebujete-li si někde chlácholit svoje komlpexy dělejte to jinde a nekažte práci jiných. Já za ní stojím a i kdyby to nebylo tak jak tvrdí ona stejně se neurazím a ani bych nechtěl její omluvu. V našem státě je tolik černoty, že zareagovala naprosto spávně a je o krok před nemocnicí. Je to hrdinský čin co udělala a vy se jděte klouzat!!!

Odpovědi

h l

#50 Re: Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 14:04:17

#47: Rajec - Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

Já aspoň spekuluju. Petice ale lže. A pokud Vám nevadí, když Vám někdo vědomě lže, a dokonce to označujete za hrdinský čin, pak tento stát vypadá, jak vypadá. Schvalováním lží mu rozhodně nepomáháte. Samozřejmě, že petici jsem nepodepsala. Komentovat mohu, když je co. Co vím, jsem napsala, tak si to přečtěte. Přečtěte si také, co ví paní Klaistová a co je obsahem petice. Zjistíte, že mezi tím je diametrální rozdíl. Paní Kalistová ví, že se oddělení neruší, ale Vám v petici uvedla, že se ruší. To je rozdíl. Mé komplexy Vás mohou nechat klidným. Pečujte o své.