Záchrana TRN odd. Klatovy

Quoted post

h l

#50 Re: Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 14:04

#47: Rajec - Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

Já aspoň spekuluju. Petice ale lže. A pokud Vám nevadí, když Vám někdo vědomě lže, a dokonce to označujete za hrdinský čin, pak tento stát vypadá, jak vypadá. Schvalováním lží mu rozhodně nepomáháte. Samozřejmě, že petici jsem nepodepsala. Komentovat mohu, když je co. Co vím, jsem napsala, tak si to přečtěte. Přečtěte si také, co ví paní Klaistová a co je obsahem petice. Zjistíte, že mezi tím je diametrální rozdíl. Paní Kalistová ví, že se oddělení neruší, ale Vám v petici uvedla, že se ruší. To je rozdíl. Mé komplexy Vás mohou nechat klidným. Pečujte o své.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 14:16:08

árez

#53 Re: Re: Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 14:44:35

#50: h l - Re: Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

když teda špěkuluješ je to tráva nebo hašiš? podle těch názorů nejspíš obojí. počkej na to co oficiálně vyjde a nech si svoje špekulace na jindy. Tady se schází ty co jsou ochotný něco udělat a jeslti nejsi tak odejdi. Jeslti ti to nedošlo tak až to dají inteně tak to nebude plicní pořád to bude interna takže plicní existovat nebude. Autorka ti vysvětlovala že plicní musí mít svoje lůžka mimo tu modrou kraksnu!! o rušení plicního mluví celá nemocnice nevim kdo ti řek informace co máš ty. Jo a buď tý dobroty a slečně Kalistové nekurvi jméno ty paní dokonalá!!! a proč ti tykam? protože na netu je to normální... čau!!