Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #905 Pepa

2012-12-02 20:04

Dobrý den.
Je zajímavé,že autorovi petice proti vedení rezortu školství komunistkou to vadí a nevadí mu,že předseda vlády p.Nečas byl za komunistů svazák a soudruh čekatel na červenou knížku a p.Kalouskovi by jeden čas nevadila koalice s komunisty(nebo už se zapomnělo?).A pokud to oba popírají ,tak lžou.Než ty mladé lidi zblbnul,tak jim to měl vysvětlit,vždyť oni tu dobu nezažily,tak ani nevědí,proti čemu protestují!
A p.Mgr.Baborová nepřevlékla kabát jako p.Nečas do ODS a p.Kalousek do TOP 09,což je béčko ODS,to těm studentům měl taky vysvětlit!Takže kdo má větší charakter?A kolik takových převlečených komunistů(spíš jejich potomků samozřejmě) v pravicové vládě ještě je?Je to nesmyslná štvanice na p.Baborovou a jsou to komunistické metody,které už jsem zažil.Upozorňuji,že jsem komunista nikdy nebyl, ale zažil jsem tu dobu a můžu posoudit.Ne všechno bylo za komunistů špatné,pracoval jsem s úžasnými lidmi a byli to komunisti.V tom to není, je to vždy v lidech.
Věřím,že p.Baborová je schopná a je to vůle většiny,protože komunisti a Čssd vyhráli volby a za svobodné volby se také v 89.roce bojovalo.
Takže nyní vlastně bojujete sami proti sobě:-).Zkuste používat zdraví rozum!

Všechny zdravím.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...