Petice proti porušování zákona a Ústavy na jihočeských školách

František Hadač

/ #145 Re: Objasnění situace

2012-12-02 15:22

#126: Eliška Straková - Objasnění situace 

Jak mi tedy vysvětlíte slečno Eliško, že paní Baborová je blízko nervového zhroucení, na základě nevybíravých útoků na její osobu i její rodinu. Kdo tyto útoky tedy vyvolal ? Nestačí jen od toho dát ruce pryč a tvrdit neprotestujete proti výsledku voleb. Jak mi tedy vysvětlíte další věc, že došlo i k ativizaci  různých fašistických projevů u některých pravicově zaměřených lidí, které vyúsťuje právě v ono napadání paní radní Baborové. Jak mi vysvětlíte že se vyhýbáte přímému jednání s krajskou radní. Možná, že pan učitel Rosocha může být dobrým učitelem. Ale je také neodpovědným manipulátorem a mistrem ve zneužívání studentů, zřejmě na něčí pokyn. Musíte si také uvědomit, že není rok 1989, a že dnešní lidé mají jině, doslova existenční problémy a vaše jednání nepodpoří, protože ví že byli zrazeni a většina z nich se doslova stydí, že v roce 1989 šli zvonit klíčemi. Spíše si tímto jednáním škodíte a pohled lídí na studenty mimo pravicově zaměřených občanů, je dost negativní. Nikdo Vám Váš názor nebere a je na Vás jak si v dalším životě povedete. Věřte mi, že bych Vám přál leší život, než je ten náš nynější. To ale nebude možné, pokud i Vám bude vládnout součastný český vládní mafiánský spolek a pokud se nestanete se jeho součástí. Jo a nakonec se musím přiznat, že pocházím z jedné obce na třeboňsku a Třeboň znám dobře i tedy školy. A také používejte víc svůj vlatní rozum. Tak hodně štěstí.