Petice proti porušování zákona a Ústavy na jihočeských školách

Pavlína Jiráková

/ #93 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-25 15:29

#92: Andrea Hubáčková - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

Vážená,
copak já někde popírám právo studentů (nebo kohokoli) vyjádřit svůj názor? Nejsem si toho vědoma. Zvláště když jsem výše uvedla "samozřejmě netvrdím, že studenti nemají na protest právo".
Prečtěte si, prosím, co je předmětem této petice. Je mi srdečně jedno, kdy a kde budou probíhat akce nejen proti KSČM, ale i jinému politickému uskupení, jen mě nadzvedává, že dochází k porušování zákona a článku Ústavy, který tu nebudu zas a znova kopírovat. Jejich znění a fakta s nimi související naleznete v mém příspěvku výše. A vážně nevím, jak ještě víc polopaticky se k nim vyjádřit.
Dobře, jméno právníka nepotřebuju, ale paragrafy a přetlumočení jejich výkladu bych ráda. Považuji to za faktické podložení argumentů Amnabe. Výkřiky typu "já jsem slyšela právníka..." nebo "paní ředitelka se radila s právníkem" bez ničeho dalšího nepovažuji za relevantní, navíc v případě, kdy petice i celá tato diskuze je o paragrafech.