Protipetice na zrušení rally!

Mates Gejza

/ #94 PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy! Z obce mezi lány a na polní cesty ?

2012-11-13 21:51

Položil jsem podepisujícím petici za zrušení rallye pár otázek. Jsem velmi zvědavý, jaké budou odpovědi, když nám tu rallye chtějí tak moc zrušit. ( zde je odkaz : http://www.petice24.com/forum/41772/start/125#142 )
..... Položme si dost zásadní otázku. Hypoteticky se rallye přesune z obcí do prostorů mezi obce a polní cesty. Doposud se chodilo na soutěž dívat 40-60% domácích obyvatel, kterým se dosud ta podívaná velmi líbila a byli rádi za to, že se v obci jednou za rok něco děje. Teď ta otázka : myslíte, nebo dokonce dáte ruku do ohně za to, že se již od této doby na rallye, která se jede za vesnicí, nepřijde oněch stejných 40-60% domácích lidí opět podívat ? napadla mě je ještě jedna otázka : myslíte, že se od teď budou chovat zodpovědněji a podle osvědčených, doposud platných bezpečnostních pravidel rallye ? ruku na srdce, kdo z Vás, kteří podepisujete tuto petici proti zrušení rallye ( v obcích ), se již nepřijdete podívat na závod zvaný rallye ?