Protipetice na zrušení rally!


Nepřihlášený uživatel

/ #51 Rally

2012-11-13 16:39

Nemělo se to stát!Výkřiky typu zrušte to a podobně, špatně.Dnešní společnost je jiná,sobecká a závistivá.Někteří v těchto diskusích křičí omezujete mne ve vlastním bydlišti a podobně.Nikdo z pořadatelů nikoho neomezuje, jen se snaží upozornit na jisté nebezpečí,které tímto druhem sportu vzniká.Při konání rally jsou nutná jistá omezení, které vyplývají z povahy tohto druhu sportu a teď nastupuje to hlavní,mezilidské vztahy a tolerance k druhým.Taky nekřičím zakažte motorové pily,ruší mne při procházkách,zakažta zvonit na zvony každý den,nebo v sobotu a v nedě, protože mne to budí,nebo zakažte ty různé poutě,zábavy,kácení máje a jiné akce kde se někteří opijí nasednou do auta naloží partu kamarádů a jedou.A potom čteme:při nehodě usmrtil čtyři,nebo tři nebo dva a nebo sám zemřel.Jak tomu předejít.Při této tragické události si myslím,že pořadatel ve snaze po atraktivitě nevhodně zvolil úvodní RZ.Vedl ji místem,kde se zřejmě jela nějaká taková soutěž poprvé, a to je špatně.Ono totiž obyvatelé podobných osad a vesnic si zkrátka žijí svým druhem a způsobem života a ten je jiný,než se nám zdá.Možná se jim nedivím že reakce některých diskutéru jsou takové jaké jsou.Jejich obzor končí na nejbližším kopci.a tak mnozí vidí takový kalup poprvé ve svém životě.Myslím že pořadatel je nikdy nechce nějak omezovat nad rámec nutnosti.Vždy hledá kompromis a snaží se toto omezení snížit na únosnou mez.To by si měl uvědomit i jeden z diskutujících který si stěžoval na konání rally v neděli a nemožnost jít na mši.Bohužel zase jako obyčejně mystifikoval klamal ostatní.Dal jsem si práci a zjistil jsem si jak to bylo a musím říct jen to ,že lže.V tomto případě došlo ke shodě a pořadatel udtoupil a podřídil se daným požadavkům obce.Ale to není předmětem příspěvku.Chtěl bych jen poukázat na čím dál menší toleranci a snášenlivost mezi lidmi.Nikdy to omezení není na delší dobu a vždy se najde nějaké řešení.Zatím ani není zjištěna míra zavinění a už někteří rádobi soudci kříčí a vyhrožují.Toť zhruba vše.