Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Ch+

/ #274 Je mi z té elity národa smutno

2012-11-13 14:48

Tak alespoň víme, na které gymnázium děti neposílat. S panem učitelem si jistě zcela nezaujatě a bez osobních názorů povídají o politice a pak to takhle dopadne. Protestují proti něčemu, o čem neví nic a ještě tu svojí školičku považují za baštu vzdělanosti. Vzdělaní lidé ale nemluví o něčem, o čem nic neví. Vzdělaní lidé argumentují, nedávají ultimáta.

Takže vážení studenti především této jistě prestižní školy - nejste elita národa. Být na gymnáziu je dneska normální. Dokonce být na vysoké škole je dneska normální. Ale za to nemohou komunisté, za to mohou ti, které očividně tak slepě uctíváte. Protestuje jen proto, že vám někdo řekl abyste protestovali. Tak se hodně rychle seberte, udělejte si VLASTNÍ názor se kterým se můžete ztotožnit, podložte si ho racionální úvahou a za ním si stůjte. Jak se totiž ukazuje, polovina z vás asi nemá ani na to, být na učilišti. To, že na gymnáziu se dneska učí dovednosti předlistopadové základní školy vám asi vyhovuje. Můžete se ohánět jak jste chytří a přitom neumíte nic. Za to může DNEŠNÍ systém. Proti němu protestuje ;) Pokud paní radní skutečně má za cíl dosáhnout vyššího počtu žáků na učilištích (jak píšete v hrozbě o stávce, já nevím, nezjišťoval jsem) a omezování počtu žáků osmiletých gymnázií, vrátí se vše jen do normálu a má tedy mojí plnou podporu (nevzdělaných pologramotů z gymnázií totiž máme nadbytek, kvalitních řemeslníků ale nedostatek) - Tedy gymnázia budou studovat jen ti, co by je studovat měli (a samozřejmě v návaznosti na to vyházet 80% lidí z vysokých škol - tedy ty co tam jsou naprosto omylem a nechat tam jen ty, co tam patří)

Proberte se, strašit v dnešní době komančema je asi jako strašit tím, že se vrátí církevní procesy pro kacíře.