Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Pavel Klíma

#251 Re: Re: Podpora studentů

2012-11-13 13:10

#246: madqwert - Re: Podpora studentů

Již jsem to napsal, za 4 roky půjdou volit i všichni ti středoškoláci. Bude to trvat dlouho, ale co se dá dělat.

PS: My si tykáme, anonyme?

madqwert

#252 Re: Pro levicové anonymy

2012-11-13 13:19

#250: - Pro levicové anonymy

Nějak mi uniklo, že by něco podobného prováděla KSČM...


Nepřihlášený uživatel

#253 Re: Re: Pro levicové anonymy

2012-11-13 13:45

#252: madqwert - Re: Pro levicové anonymy

Bude, má to v programu, a to je právě ten problém, o kterém se bavíme. Současná vláda taky není legitimní a to je právě ten problém. Absenci demokracie lidé řeší volbou jejího většího okleštění.

Naše školství se propadá dědictví komunismu. Po víc jak dvaceti letech? Ano. Teprve po takové době je totiž teprve možnost to nějak obrátit, ale děje se pravý opak.

Vybrat přezdívku

#254 Díky

2012-11-13 13:51

díky za vaši angažovanost, buďte silní až se vám budou komuisti mstít, nepolevte, to je to co si přejí, Petr

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-13 14:10



Nepřihlášený uživatel

#256

2012-11-13 14:11

Je mi 42 let, v roce 1989 jsem jako student zvonil klíčema na všech protikomunistických demonstracích v Praze.Po těch 23 letech už je každému, myslím jasné, že v roce 1989 NEBYLA žádná revoluce.Komunisti nám vládnou pořád. Je mi a teď se velmi omlouvám NA BLITÍ. Panu učiteli děkuji za petici.

Nepřihlášený uživatel

#257 Re: Re: Bez komentáře!!!

2012-11-13 14:11

#221: Venca - Re: Bez komentáře!!! 

 Má pravdu? Kdy nastal v roce 2009 předvídaný kolaps nemocnic?

Miroslav Vlasák

#258 Re: Díky

2012-11-13 14:12

#254: Vybrat přezdívku

Znepokojující je to množství lidí, kteří nechtějí uvést své jméno v seznamech podpisů. Že by zase strach z bolševika? Strach je spojenec zla. Já vím, že studenti a penzisté jsou svobodnější než čtyřicátník s hypotékou, alimenty, nevyřešenými vztahy atd. Přesto i tito bojácní by měli chápat, že se nelze schovávat do anonymity (platí to i pro komentáře). Přeji všem statečnost a sebedůvěru. Zlo se dá porazit, ale dá to holt práci. :-)


Nepřihlášený uživatel

#259 Re: Re: Fašisti

2012-11-13 14:13

#236: edy - Re: Fašisti

VY PRAVIČÁCI JSTE ÚCHYLNÍ NEMAKAČENKOVÉ A PITOMCI

ÚNOR ROKU 1948 BYL SPRÁVNÝ


Nepřihlášený uživatel

#260 Re: Zvláštní

2012-11-13 14:13

#222: jen.tak - Zvláštní 

 Ptal jsem se. Moje babička volí lidovce a děda také. Oba mě důrazně varovali před novým nástupem KSČ.


Nepřihlášený uživatel

#261 Re:

2012-11-13 14:15

#224: -  

 Jako vtip dobré. Např. U.K. v Praze za doby vlády KSČ přestala být mezinárodně uznávanou institucí a klesla na lokální úroveň. 


Nepřihlášený uživatel

#262 Re: Re:

2012-11-13 14:17

#230: madqwert - Re:  

 To je jednoduché zdůvodnění. Padali jsme už předtím, ale KSČ žádné srovnání nepřipouštěla.

OK

#263 Re:

2012-11-13 14:18

#13: Libor Grubhoffer -

Bohužel nás čeká velmi KRÁTKÁ cesta ke stabilní TOTALITĚ...


Nepřihlášený uživatel

#264 Re: Re: Re: Re: Re: Fašisti

2012-11-13 14:18

#243: madqwert - Re: Re: Re: Re: Fašisti 

 Seznamte se alespoň se zákony této země. Díky.

Koloběh

#265 Lidi

2012-11-13 14:18

Lidi, měli jste jít volit a ne tady brečet. Kdo dovolil, že po 23 lete stoupají komunistům preference? Naše slavné vlády od roku 89.
madqwert

#266 Re: Re:

2012-11-13 14:26

#261: - Re:

Souvislost mezi UK a paní Baborovou? Opět žádná, že?

madqwert

#267 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fašisti

2012-11-13 14:30

#264: - Re: Re: Re: Re: Re: Fašisti

Spíše bych to doporučil já tobě.


Nepřihlášený uživatel

#268 Re: Re: Re:

2012-11-13 14:31

#266: madqwert - Re: Re:  

 Chápu, že děláte práci, za kterou jste placen. Vaše přezdívka je notoricky známá a to, co napíšete také.

Nicméně: Paní Baborová je členkou strany, která U.K. zdevastovala. Z jejích článků vyplývá, že přímo vyhrožuje soukromým a církevním školám. Konkrétní plán na zvelebení krajského školství také nemá. Zatím jenom fráze

madqwert

#269 Re: Re: Re: Pro levicové anonymy

2012-11-13 14:31

#253: - Re: Re: Pro levicové anonymy

Co má v programu tak strašného?


Nepřihlášený uživatel

#270 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fašisti

2012-11-13 14:37

#267: madqwert - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fašisti 

  Zkuste toto:  Zkuste trestní zákon Trestné činy proti lidskosti.


Nepřihlášený uživatel

#271 Re: Re: Re: Re: Pro levicové anonymy

2012-11-13 14:39

#269: madqwert - Re: Re: Re: Pro levicové anonymy 

 a) V podstatě žádný konkrétní program nemá.

b) Vyhrožuje soukromým a církevním školá.

c) Jen opakuje fráze o nutnosti likvidace výběrových škol. Co bude v praxi?

madqwert

#272 Re: Re: Re: Re:

2012-11-13 14:44

#268: - Re: Re: Re:

Můžeš mi napsat, jak KSČM zdevastovala UK?

- pzv -

#273 komunismus v kostce:

2012-11-13 14:46

Komunismus dělí lidi na třídy. Tvrdí, že společnost má vést třída dělnická řízená komunistickou stranou. Soukromý majetek (výrobních prostředků - ale to si pak vykládali dost volně) je podle komančů zdrojem vykořisťování a proto je špatný. Celkem správně pochopili, že dobrovolně se majetku nikdo nevzdá, takže je třeba udělat násilný převrat - revoluci a majetek znárodnit.
A NASTOLIT DIKTATURU PROLETARIÁTU ( = nejspravedlivější uspořádání společnosti)  - tohle nás učili ve škole ...

Kdo říká, že je komunista, ale vzdal se třídního boje, znárodňování a revoluce, ten lže (dočasně, takticky). Asi jako někdo, kdo říká že je zloděj, ale nekrade. Komunismus = násilí (třídní), revoluce a znárodňování!

Ch+

#274 Je mi z té elity národa smutno

2012-11-13 14:48

Tak alespoň víme, na které gymnázium děti neposílat. S panem učitelem si jistě zcela nezaujatě a bez osobních názorů povídají o politice a pak to takhle dopadne. Protestují proti něčemu, o čem neví nic a ještě tu svojí školičku považují za baštu vzdělanosti. Vzdělaní lidé ale nemluví o něčem, o čem nic neví. Vzdělaní lidé argumentují, nedávají ultimáta.

Takže vážení studenti především této jistě prestižní školy - nejste elita národa. Být na gymnáziu je dneska normální. Dokonce být na vysoké škole je dneska normální. Ale za to nemohou komunisté, za to mohou ti, které očividně tak slepě uctíváte. Protestuje jen proto, že vám někdo řekl abyste protestovali. Tak se hodně rychle seberte, udělejte si VLASTNÍ názor se kterým se můžete ztotožnit, podložte si ho racionální úvahou a za ním si stůjte. Jak se totiž ukazuje, polovina z vás asi nemá ani na to, být na učilišti. To, že na gymnáziu se dneska učí dovednosti předlistopadové základní školy vám asi vyhovuje. Můžete se ohánět jak jste chytří a přitom neumíte nic. Za to může DNEŠNÍ systém. Proti němu protestuje ;) Pokud paní radní skutečně má za cíl dosáhnout vyššího počtu žáků na učilištích (jak píšete v hrozbě o stávce, já nevím, nezjišťoval jsem) a omezování počtu žáků osmiletých gymnázií, vrátí se vše jen do normálu a má tedy mojí plnou podporu (nevzdělaných pologramotů z gymnázií totiž máme nadbytek, kvalitních řemeslníků ale nedostatek) - Tedy gymnázia budou studovat jen ti, co by je studovat měli (a samozřejmě v návaznosti na to vyházet 80% lidí z vysokých škol - tedy ty co tam jsou naprosto omylem a nechat tam jen ty, co tam patří)

Proberte se, strašit v dnešní době komančema je asi jako strašit tím, že se vrátí církevní procesy pro kacíře.
madqwert

#275 Re: Re: Re: Re: Re: Pro levicové anonymy

2012-11-13 14:48

#271: - Re: Re: Re: Re: Pro levicové anonymy

ad a) aha, tak proč jsi psal, že to mají v programu?

ad b) nevyhrožuje, názor KSČM, že je třeba změnit financování soukromých a církevních škol, je zcela legitimní

ad c) o likvidaci výběrových škol jsem nic neslyšel