Vyhodte Bílka

rooster

/ #1100 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek

2012-11-08 10:48

#1099: Rocky - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je

...já už absolutně rezignuji.....ubil jsi mě argumenty....přiznávám,že jsem hlupák ovlivněný svými antipatiemi k panu Bílkovi....

...jen by mě zajímalo jaký ty máš osobní problém s panem Hřebíkem,všude ho uvádíš,jakoby snad protipól "kvalitního trenéra...o pana Hřebíka tady přece vůbec nejde...pan Bruckner byl pro tebe asi JEN ten,kdo přišel k hotovému mužstvu...a to jsi ještě nenačal téma,kdyby na jeho místě byl pan Bílek.....

Tvrdím jen jedno, trenér který nemá přirozenou autoritu nemůže mít výsledky,natož s průměrným mužstvem....Trenér,který se na post dostane díky kamardšoftu přirozenou autoritu mít nemůže,pokud ji nepodloží osňujicími výsledky,což tento případ určitě neni!!! Už je mi jasné,že mě zasypeš argumenty a úžasnými výsledky pana Bílka, čemuž odpovídá postavení v žebříčku FIFA....je snad někdo zodpovědnější,než trenér? Kam až musíme spadnout?

Ať žije kvalitní trenér pan Bílek!!!