Vyhodte Bílka

roman

/ #1091 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní trenér

2012-11-07 17:16

#1090: Rocky - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní trenér

kdyby ti byl ukradenej tak ho tady nebráníš zuby nechty. No řeknu to asi takhle, sice máš pravdu, že postoupil na Euro, tam udělal čtvrtfinále. Já tam byl na naše tři zápasy.. S jedinym silnějším Ruskem to byla velká paráda. Fakt jsem si to za ty prachy užil ... O polsku a řecku se bavit nebudu, to byla povinost a s Portugalskem, to bylo taky velký pošušnáníčko, ale tam přihlížim k tomu že maj o trochu lepší fotbalisty. Víš reprezentace neni jen o Euru. I přáteláky maj velkou váhu, nebo tebe by bavilo jezdit na repre a koukat na to jak hrajem s finskem, Norskem atd..I za to chtěj vstupný i tady by měla hrát repre pro ldi a nejen když o něco jde Rezek spadne a je Penalta, sláva jdeme do baráže a máme nejslabší tým co tam byl. I to je repre a dost záleží na koeficientu a na pořadí v žebříčku, kde jak určitě dobře víš opět klesáme. Já netvrdím, že máme fotbalisty na to si vyskakovat, ale styl hry, rozestavení a pozvaní hráči, kteří tam s prominutím nemaj co dělat a jsou to jeho děti, viz Rezek atd. mě usvědčuje v tom, že by to chtělo nekoho kdo tomu dá aspon nákou tvář a nebude se bát nechat doma třeba Plašila, když je vidět, že je z formy a už několikátej zápas byl mimo. Víš každej si tady myslí, že ty jeho komenáře jsou ty jediný správný, to je normální věc. Ale netvrd že ty máš jedinej správnej a nejlepší názor. Já tiho nechám a ty se neser do tech našich. Pa šmíco (rocky)