Petice proti rušení praktických škol

Danuš

/ #152

2012-10-25 16:39

No,je vidět,že lide co rozhodují o dětech,nikdy žadne děti s problemy,ktere mají děti v praktickych školach neměli,měla jsem dítě v zakladní škole,ve 2.třídě jsem ho musela přendat na praktickou školu,protože jsme se učili cele dny,ale nikam to nevedlo,me dítě mělo problemy se čtením,psanim o počítaní nemluvě...Holčina byla uzlik nervu,ja už ty nervy pomalu ztracela,narodila se nam další holčička,místo,aby jsme šli ven,travili jsme nad ukoly,co přišla ze školy,do 18h do večera,ven se ma starší dcera dostala jen o vikendu,ja byla neštastna,ona take,bylo to opravdu hrozne.... Pote co jsme naše děvče,když už jsem po několikate,byla u pedagogicko psychlogicke poradkyně,nam bylo doporučeno přeložit malou jinam,dali jsme ji do prakticke školy jinak by učivo nezvladla,se naučila konečně číst,psat počítat,takova změna... Z uzlíku nervu nam začala vyrustat krasna slečna,jsem za školu moc rada,ale jestli je zas chtěj dat do zakladní školy co bude dal nevim,jsou na urovni 5.třídy,chodí do 7,třídy,tak nevim jak to pujde dal.... Dala bych učit na par dni nějakeho ministra za peníze co maji učitele,myslím,rychle by přemyšlel o zakonech, ale uplně jinych..........