PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM

Irena Schonweitzová

/ #4 Re: Irena Schonweitzová

2012-09-29 10:00

#3: -

Vážený pane po několika dnech představení Petice na tiskové konderenci VV v parlamantu není o této ani vidu a špetka záznámu je pouze v tiskové zprávě paní poslankyně.Šíříme ji mezi námi takto shora postiženými mezi sebou FB a fyzicky podepisujeme.Paní Judr Cupková již pracovala na stažení tohoto zákona č.329/2012 ještě v návrhu ,prošlo to do druhého čtení v parlamentu a poté byl na příkaz klubu TOP 09 -ministr Drábek je TOP 09 stažen.Mudr Chalánková dostala na  výběr-bud návrh stáhne nebo přijde o mandát.

Můj mail je schonweitzova.irena@seznam.cz   jinak jsem jednatelka o.s.Svazu tělesně postižených ve Valašském Meziříčí

a jsem v Krajské radě VV ZK. Nenecháme petici usnout.

Pokud chcete zaslat petici papírově napište, na internetu je podpis petice podporující ale právní podklad má pouze podpis fyzický!!! Trváme na změně toho zákona a chceme návrat na stav ke 31.12.2011.


http://www.youtube.com/watch?v=Vo4S-s7CAQw&feature=g-upl

 

Zde je tiskovka k Petici.Prosím pokud je ve vašich možnostech šiřte, přesto že zde byly TV média...neinformovala žádná TV

a jediný záznam který existuje je záznam na mém mobilním telefonu. Ovšem nejdůležitější abychom se dostali k jednání se s parlamentním výborem a ministrem -který tento zákon zpracoval jsou fyzické podpisy. Můžete mi to posílat i na mou adresu: Poličná 479 Valašské Meziříčí