Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR


Anonymous

/ #221

2012-04-25 12:02

nevím ale právo na děti má každý a nemužete vyčítat každý nemuže mít antikon. proto je někdy více dětí , ale já zase nechápu že někdo děti nemá , přece práci mám a potomka chceme tak děj se vule boží , a né že ho neuživ. prvně dítě pak až v dály my- co do uživení , no ale luxus doma to jo ? jenže když ty roms. rod. nemaj práci tak asi doma nic nemaj tak jak když dojde soc. tak má dělat co ? dávat děti do DD tak jak za kom. když měly za uklid 350 kč ? soudruzi viděly černě ale Vy co furt píšete at nedostávaj tak jim dáte prosím práci at tedy nekradou at nežebraj já s tím nesouhl. samozrd. aby to sakra bylo ale až nebudete mít znáte to ? budete dělat co když nebude ? prvně práce - dřív se válely drobný a flašky se vracely , jak maj ti co nemaj dělat , a je kec že dostávaj dostávaj to co všichni když mají děti , nechte toho Vy když s malým pujdete a nebude mít Váš prot. nadst. výdělek a nebudete mít pračku - každý dostane podle mož. pomoc , není to vždy ale stane se , a někdo psal že duchodci , pokud nemaj velký duch. oba co žijí spol. tak bohuž. musí požád. a dostanou a i na bydl. ale já sama znám jak je těžký když jsem byla s dětma a rozv. jak je těžký furt jako žebrat a prosit , protože jste s dětmi a malýho Vám vemou do škol. až ve 3 do té doby máte smulu a je bída za nás to bylo1500a 3 děti a já strašný , že si mysl. že bude líp a co zaved. popl. u dokt. a to už u dětí to sice zruš ale zrovna nás takhle malej aby šel na oper. tak denně na ruzn. místech a vícek. jinde a furt tak jsme plt. i 4 denně já byla až nasr. v nem. až ho po pul roce takhle vzaly tak skus. jinou var. nebylo to ono ale byla levnější tak o velkých let. praz. na novo , nejl. zase vyštř. a ke konci roku si mě pozv. škola na vých. komisi jestly si sem vědoma že syn furt chybí , no co dodat 7 tř. syna byla lala, ale moje nervy a ty postupy furt buzerace , a ted co jsou pod. obou tak nevím jak to by bylo , ale pol. zruš. no , oper. pomohla a je dnes pln. ale ty léky a spreje se zinkem a fe , mořs. , a utáhnout to lala , a nejl. bylo když se mě zept. je se mužu spolupod. fin. tak jsem se na sebe podívala - no asi na ukl. na zš jsem vypadala jako podn. asi lala