Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR


Anonymous

/ #220

2012-04-25 11:34

no a nejsme si rovni , my vyuč. nemáme nad platy a uč. nemaj dost po škole nástup 20000 tak nevím tolik jsem měla neměla ani s vedlejšákem a brig. o so a ne , někdo furt horentně a proč , Vy myslíte že prod. v kase - pokl. má jiné potř. jako uč. ? hm ta dojde po hokně domu a učí se s dětmi , nezisk. nevím proč jsou chtěla jsem se také zapojit a nemám vzd. a keci ale máme to co nám kdysi dovolily nehledě že se to spíše týkalo i mě než jich z pozice ale , to nikoho nezajímá , já se snažila zapojit a poznat smysl tohoto - a protože nejsem bar. jiná ale jsem tak mám smulu všude neporozumíte ale snad popis. dobře je to dost strašný jak si někdo muže myslet že má mít za svou práci víc kč než druhý , ten kdo má práci má být fin. zajištěn aby mohl žít a nemít živ. potíže at je ukl., pokl., polic., učit. nebo jak to si raděj znovu povýšeně začněte říkat soudruzi at je jasný kdo má navrh , v tram. jsme stejní ale je rozdíl když musím vyst. a jít 5 zast. dál pěšky a vy jedete v poho , práci musíme makat nebo je to jinak za kom. já se nikdy nefl. a proto je to takhle ? a že jsem ted starší a nevrhl. ale to je i tohle že si furt někdo myslí že je lepší a musí jet 3x do roka do ciz. na dovču ? to není reprez. prac. pozice ani nad.... ale kruciš potřebujeme žít všichni , a né že dokt. děti mužou a děl. děti né to jste soudr. furt jen si tak neříkáte ?