Petiční akce na podporu spisovatelky Lenky Procházkové a režiséra


Nepřihlášený uživatel

/ #149

2012-02-25 23:05

Vážená paní Procházková. I když Vám zřejmě nijak nepomohu, ale nikdy neříkej nikdy, takže - chci Vám moc a moc poděkovat za Vaši iniciativu před dalším kolem rozkradení naší republiky, i když nevím jestli ještě pořád naší. vždyť co se dalo to se už "ODKUPONÓVALO", vytunelovalo a pod. a nyní vymysleli údajné vrácení údajným bývalým majitelům. Církev mi nikdy k srdci nepřirostla a nevěřil jsem jim a nyní se to jen potvrzuje, že nelze věřit těm, kteří káží vodu a pijí víno. Nevím jak by se tvářili kdyby po nich dnes někdo chtěl navrátit majetky, které připadly církvi po lidech kteří byli upáleni pro údajné čarodějnictví. Vždycky jsem si myslel, že čarodějnice a čarodějové neexistují, ale když se tak dneska dívám a poslouchám členy vlády a poslance v PS tak jsem vážně na pochybách, vždyť to tam je jeden "čaroděj" vedle druhého. Tak a dost, je to hrozné, že se nám podařilo zvolit tolik hrůzy na jednu hromadu. Vám, ale ještě jednou děkuji, a přeji, a držím palce ať se Vám podaří tu celorepublikovou krádež zastavit, nebo aspoň omezit.