Petiční akce na podporu spisovatelky Lenky Procházkové a režiséra


Nepřihlášený uživatel

/ #97

2012-02-10 18:57

Paní Lenku Procházkovou jsem sledoval v Hyde parku 10.2.12. K církvím cítím odpor. Pro jejich zločinnou minulost (inkvizice), ale zejména pro jejich nepoučitelné selhávání stále znovu a znovu: lhaní, výplachy mozků, krytí sexuálních deliktů a teď chtějí opět krást! Farizejové. Kázat vodu, chlastat víno! Slavný Jan Pavel II. svatořečil největšího jugoslávského fašistu. (viz. dokument ČT "Kolaborovali s nacisty") A naši politici? Hanba a hnus! Hanba sametovému podvodu, hanba Václavu Havlovi a všem zrádcům! Fašismus, komunismus a církve zaslouží odsouzení. Chartista jsem nebyl. Prožil jsem to jinak. Zákaz studia na gymnáziu z politických důvodů, vojenská služba bez opušťáku, systematická šikana na pracovišti a vyhazovy z práce tenkrát stejně jak dnes. Z pojmu pravda a láska se stala nadávka. Typická to reakce jádra českého národa, které odmítá blbství v jakékoli formě. Jsem věřící a taky vím, že pravda je silnější než mnozí její hlasatelé. Ještě sice bude pořádná mela(!), ale pravda dávno zvítězila. Ona nečeká až to lidičky pochopí či milostivě uznají. Dej, Bože, sílu dobrým lidem. Zemánek Petr