Několik slov k případu doc. PaedDr. Milada Krejčí, CSc.

Mirďánek...

/ #1 trocha do mlýna

2012-01-26 16:55

Milá Martinko, neznám Tě, ale dle toho, co jsi napsala si nemohu o tobě myslit nic pozitivního leč opak je toho pravdou. Jsem dnes již bývalým a úspěšným studentem VKZ - prezenční studium. Nevím, co ti docentka slíbila zato, že uděláš jakousi petici za její záchranu, ale znám jí, spolupracoval jsem sní, na VKZ jsem chodil a vím, jaké věci se tam děly a dějou a je to přesně tak, jak pan Mařík říká, dokonce hodně lidí ví, že toto je prozatím troška do mlýna, co se vůbec píše. Nějaký trička vem čert, ale arogantní, zákeřné, absolutně neprofesionální, neetické a většinou zmatené, nerozvážné chování a rozhodování paní docentky utvrdilo nejenom mě, ale řekl bych desítky lidí v tom, že paní docentka není žena na svém místě. Byl jsem několikrát očitým svědkem, kdy paní docentka úmyslně zesměšnila studenty, kteří jsou ve stejné věkové kategorii jako ona, těmto tykala a oni jí museli vykat, ale to by se dalo ještě pochopit, ale třeba, že studentům na zimním lyžařském kurzu vytýkala to, že si k jídlu vaří zrovna né vegetariánské jídlo nebo, že se studenti báli si dát jedno pivo na společné večeři a když si ho dali, tak okamžitě jim byly odebrány indexy a museli psát jakési prapodivné seminární práce a dokud tyto neodevzdali, tak jim nebyl zapsán zápočet, to jsou jenom střípky z arogance paní Krejčí. Další věc je, že se paní docentka opravdu obohacovala a obohacuje na svých studentech, nevím jestli jsi slepá nebo co, ale sama to musíš vidět, že všechno není košér, jak má být. Nevím, proč by studenti měli platit zájezdy celé rodince docentky. Závěrem snad říci milá Martino, že se pokusím tvůj dopis brát jako mladickou nerozvážnost a hloupost, ono není všechno zlato, co se třpytí a zde jsou krásně zobrazněna některá přísloví jako např. S jídlem roste chuť - a na toto nám navazuje krásně další české přísloví - Na každou svini se vaří voda. Nutno ještě dodat, že je pár studentů, kteří ani nemuseli VKZ byť měli denní studium navštěvovat a přesto všechno jakýmsi způsobem udělali veškeré potřebné zkoušky a zápočty a dokonce i bezproblémů za nevyjasněných okolností odstátnicovali. Mno přeber si to, jak chceš, ale pokud si budeš stát za svým, tak je to tvoje věc, ale byl bych rád, kdyby jsi zažila to, co někteří studenti, vyjma mě. Jo a nějaké chování dle jogínů a podobně???To zvostalo u paní docentky neposkvrněno jako panna. Inu práci čest, rodinným společnostem na státní úrovni "zdar" a dostaňte rozum lidi, otevřete oči..přece nemůžete být tak blbí!!!