Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

/ #3513 Re: Re: cactus

2012-01-13 00:04

#3506: - Re: cactus

Co je ubohého?Srovnávat to jde..Havel měl ke komunistům velice blízko a uvědomte si, že historie je důležitá a učíme se z ní..Tedy někteří..Vy asi ne.myslím, že srovnání Havel a Gottwald je trefné, protože se jedná o stejné šílenství..Dneska tady mladá pláčou, že zemřel Havel a chtějí létat na Havlovo letiště, aby cítili tu svobodu, kterou jim dal a bla bla bla...a tehdy to bylo stejné.Někdo si přál se každé ráno probouzeti ve městě, které by neslo jméno našeho drahého vůdce Klemeta Gottwalda, který se tak vždy obětoval pro lid a všechny bytosti miloval ( až jim provaz na krk dal ).

Jinak, když tady pořád někdo mele o jeho činech, tak už mi konečně řekněte nějaký konkrétní čin..Pořád se tady žvatlá, ale žádný z uctívčů VH není schopen něco konkrétního říci..Jen nějaké žvásty ala Blesk.Opravdu slepá víra..

O množství lidí by se dalo pochybovat...Jsou tam duplikáty, falešná jména ( Lenin, Stalin), Pákistánci, Indové, Mongolové..Dalo by se říci, že jde o podvod a věřím tomu, že skutečných hlasů je tak polovina...možná jen třetina.

Placená propagace

Tuto petici budeme inzerovat 3000 lidem, kteří si prohlížejí jiné petice na naší stránce, ale ještě si neprohlédli tuto.