Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

/ #122 Re:

2011-12-27 10:46

#102: -

V Paříži je sice letiště Charlese de Gaulla, ale nikdo mu tak neřekne.Když se zeptáte obyčejných lidí na ulici, tak mu tak nikdo neřekne.Většina odpoví Roissy tam a tam a víte kulový. :) Opět i tam je to otázka několika fanatiků, kteří rádi likvidují fungující systém.

A v NY to třeba smysl má, pač je tam více letišť, tak je dobré vědět, kam to vlastně letíte.V Praze je jen jedno letiště.Ani ten současný název Ruzyně se nikde nepíše.Všude najdete letiště Praha...Takže přejmenování by stejně neposloužilo jako reklama, protože by se to nikde na žádné tabuly neobjevilo. :)

A mimochodem, když už se oháníte Francií a USA, tak mohu říci, že naopak v jiných zemích se letiště jmenují podle čtvrtí či jen měst.Letiště Frankfurt nad Mohanem, Miami, Soul, Madrid - Barajas ( městská část ) nebo Los Angeles International Airport.Vidíte tam nějaké politiky?Já ne. :)

Prostě žádné osobnosti.Jen město a městská část.A to je pro cestující podstatné. :) To je dobré si uvědomit,že letiště je věc dopravy...

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí. Tuto petici budeme inzerovat lidem, kteří si na našich webových stránkách prohlížejí jiné petice, ale tuto petici si ještě nezobrazili.