Nesouhlasím se zrušením Ordinace v Růžové zahradě.


Anonymous

/ #1 Papito La Mira

2020-11-24 05:35

nesouhlasím aby ta ordinace skoncila..musíme tento seriál zachránit!Ordinace v růžové zahradě 2 je můj nejoblíbenější seriál a nechci aby skončil.miluju ordinaci, protože ordinaci sleduji už od samého začátku ještě sem nevynechal ani jeden díl).nechci aby skončil je to můj oblíbený serial a koukám se i na staré díly a i na nové můj oblíbený serial..nechci aby zrušili seriál na který koukám už strašně dlouho a mám ho rád..miluji seriál ordinace..prosím ať to pokračuje miluju ten seriál,nedokážu si představit , že by ordinace skončila.za tu dobu mi přirostl k srdci a pokud tento seriál opravdu skončí, tak můj život již nikdy nebude takový jako před tím. je to pro mě strašný šok.sleduji jí už hodně dlouho vyrůstal jsem s ní nechci aby zakončila . chci aby se natáčelo více dílů ordinace v růžové zahradě 2 a nechci aby tento seriál skončil . protože ordinace je součástí mého života už minimálně 15 let a nechci o ni přijít. je jediný kvalitní seriál v televizi.chci, aby se seriál natáčel dál..není normální aby tato legendární seriál skončil,tento seriál mi dělá něco neuvěřitelného spíše pro každého,jen lidi moc prosím dejte tomu šanci,nechci aby to tak skončilo,to fakt ne.já s ordinací žiju nekončit prosím..miluji tě seriál ordinace.mám ordinaci moc rad, je to můj oblíbený seriál.. vůbec nevím co bych dělal kdyby skončila.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...