Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Pavlína
Nepřihlášený uživatel

/ #138 Re:

2020-10-07 06:31

#6: -  

Dobrý den. Hluboce se omlouvám těmto třem lékařům, kteří padají ústy na tvář na svých odděleních, ale... Tato situace se dotýká naprosto celé populace. Nejsem odborník, nicméně mám svůj názor, za kterým si stojím. Vy, jakožto odborníci jistě moc dobře víte, že tento virus zde už zůstane NAPOŘÁD. Nikam nezmizí. To nás chcete s tou komickou vládou zničit jak zdravotně tak i ekonomicky? Stačí přece používat zdravý selský rozum, bet diktatury. To tady už bylo za Hitlery a komančů. Tohle nám nepomůže. Jsme svobodná země. Proč bychom nemohli o sobě samých rozhodovat my sami. Proč nějaký Prymula komanduje celý stát? Divíte se, že se lidi bouří? Já ne. Nevyhledávám nebezpečí a sama se dokážu rozhodnout, co je pro mě dobré. Náhubek, když jsem zdravá pro mě dobrý není a stejně tak není dobré, když lidi přicházejí o práci na jedné straně, kde si lumpové ve vládě, nejen, mastí své kapsy na úkor strachu jiných. Přestaňte lidi děsit!!!




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...