Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona

Petr

/ #7 Malý komentář

2020-05-18 04:16

Paní Marková,

jsem Váš bývalý manžel Petr Procházka, otec tří dětí, které jste poněkud připsala panu Markovi.Náhodou jsem se dočetl, co se Vám stalo. Stalo se Vám totiž přesně to, co jste způsobila a způsobovala po dlouhá léta mně. Od roku 1998, kdy jste zcela bezostyšně navázala intimní vztah s mým spolužákem z gymnázia a po několika měsících vyklidila náš společný byt a včetně tří malých dětí jste s tímto pánem zmizela, se jsem se s Vámi celá léta soudil, marně, a to zejména o jakýkoliv kontakt s dětmi a samozřejmě o peníze, které Vám, mírně řečeno, nepáchnou. Jak jinak si totiž vysvětlit Vaše jednání, kdy jste stýkání s našimi dětmi podmínila tučným odstupným.Tehdy jsem Vám uvěřil a toto odstupné poskytnul, leč děti jsem viděl jen omezeně a potom už vůbec.Naprostým vrcholem pro mne byla situace, kdy naše dcera onkologicky onemocněla, a vy jste bez toho, abyste mne informovala, naopak mne jste označila jako nelidského, prý jsem se o ni nezajímal. A já se to dověděl od cizích lidí náhodou po cca dvou letech od stanovení diagnozy. Ale to nestačilo a vy jste naše již dospělé děti neváhala sešikovat proti mně a dvakrát bez snahy o dohodu vymáhat exekucí po mně dlužné výživné na děti, které jsem deset let ani neviděl, ani jste mi nenapsali, kde bydlíte. Vše mohu dokladovat zájemcům včetně pana Šinágla. Když jste mne před několika měsíci kontaktovala se domělou snahou o jakési prý odpuštění, bylo to zcela jistě vedeno úmyslem zamezit našim dětem, aby před soudem slyšely pravdu. Odpuštění bez pravdy je totiž nesmysl. Přeji všem podepsaným pod tuto petici hezký den a příště nenaleťte manipulátorům, byť by i sladce mluvili. ing.Petr Procházka, peetrprochazka@seznam.cz. Jsem majitelem Knihkupectví Jakuba Demla v Třebíči