Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona

Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona / Oznámení / Omluva / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-04-13 09:35

Dobrý den, v dnešní době to není nic neobvyklého, je doba zrady. Zrada bolí, zejména od nejbližšího. Je smutné, když někdo využije rodinu a potom ji opustí jen aby si mohl užívat. Takový hanebný zrádce a prospěchář nestojí za jedinou slzu, za jedinou myšlenku. Když je mu milejší společnosti milenky a požitky z ní vyplývající než jeho vlastí milující rodina, která při něm stála v nejtěžších chvílích a obětovala se pro něho, tak si takovou rodinu nezaslouží a jejím členům nestojí za jedinou vzpomínku, Neřešené problémy ať si vyřeší sám. Je to kruté, je to nesmírně bolestné, ale nelze důvěřovat tomu, kdo takto hanebně zradil a podrazil svoji rodinu, Nelze žít s někým, komu člověk nemůže věřit. Říká, že čas hojí rány, není to pravda, rány hojí jen Bůh, jen On může proměnit smutek a bolest v radost a persektivu. Evžena Janovská

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-04-13 11:18

Paní Marková, vybojovali jste panu choti svobodu, nějaký čas si ji užil zpět s rodinou a pak ze svých důvodů odešel jinam. Nikdo neví, co se u vás skutečně dělo, nikdo neví, co se dělo v nitrech zúčastněných, jen oni sami a i to jsou mnohdy jen domněnky a život jde beztak dál, protože to není jen to, co vidíte vy, ale vše, co se děje všem a všude. Teď, když to čtu, tak z toho cítím především Vaší křivdu, než důvod se domnívat, že celý předešlý případ byla lež na Vás a Vy a Vaše rodina jste bojovali za někoho, kdo tedy zřejmě nebyl nevinný. V ideálním světě, ač jeden tak moc bojoval za svobodu jiného, nemá pak na jeho svobodu právo a s láskou jej nechá jít, i když chce být nakonec šťastný s někým jiným, někde jinde. Přejte mu to a nechte jej plavat. Třeba to je nakonec jen nějaká fáze, třeba bude lépe teď už i Vám, ale na to je třeba zbavit se toho pocitu křivdy a vše hodit za hlavu. Jste silná žena, tak se teď tímto nečiňte slabou ;) Krebs.
Antibureš
Nepřihlášený uživatel

#3

2020-04-13 12:22

Z odlišného způsobu vyjadřování v textu dopisu je jasné, že tento dopis jste nepsala dobrovolně. Boj proti brutalitě moci bez skrupulí je těžší, než si většina z nás dovede představit a mafie, které jde o miliardy se nezastaví před ničím. Vraždy mezi kmotry, únosy vlastních dětí, střet zájmů, krádeže dotací, vyhrožování, korupce a obrovský politický vliv patří neodělitelně do arsenálu dnešní mafie. Na Slovensku se podařilo nahlédnout mafii alespoň trochu pod pokličku. Českou republiku odhalení v nejvyšších strukturách státu teprve čeká.

Hodně štěstí a děkujeme za to, co jste v boji proti korupci a mafii vykonala a musela protrpět.


Nepřihlášený uživatel

#4

2020-04-14 03:52

Dobrý den, zrada na Vás a blízkých je v takovémto případě neodpustitelná! Sám se cítím poškozen, pokud je to takhle... kolikrát jsem kvůli MŘ nasazoval krk; a že to bylo těžké a mělo neblahé důsledky. Možná mu celé to martyrium přeházelo cosi v palici, ale ani to neomlouvá podlost vůči Vám, dětem, rodině. Ať se mi už nepřiplete do cesty - trefím ho! S úctou Aleš Vébr

Jan Bím

#5 Vyjádření podpory

2020-04-14 08:18

Vážená paní.

Vašeho muže jsem jednou provázel na doprovázené pouti, ve které se snažil zjistit, co se to s ním vlastně děje. Krom jiného jsme objevili nějaké stopy v jeho rodové linii. Pokud byste v této Vaší těžké situaci potřebovala podporu, napište mi. Nebudu rozkrývat, co jsme tenkrát řešili s manželem, už proto, že je to hodně dávno a moc si to nepamatuji. Mohu Vás podpořit v situaci teď, kterou právě prožíváte. Jan Bím  www.janbim.cz


Nepřihlášený uživatel

#6

2020-04-15 08:44

Vážená paní Marková, je mně moc líto, jak se Váš manžel zachoval, nezasloužila jste si takovou ,,odměnu". Věřte však, že karma je zdarma. Hodně sil, zdraví, lásky a Boží ochrany Vám i Vašim dětem Eva Růžičková Blansko
Petr

#7 Malý komentář

2020-05-18 04:16

Paní Marková,

jsem Váš bývalý manžel Petr Procházka, otec tří dětí, které jste poněkud připsala panu Markovi.Náhodou jsem se dočetl, co se Vám stalo. Stalo se Vám totiž přesně to, co jste způsobila a způsobovala po dlouhá léta mně. Od roku 1998, kdy jste zcela bezostyšně navázala intimní vztah s mým spolužákem z gymnázia a po několika měsících vyklidila náš společný byt a včetně tří malých dětí jste s tímto pánem zmizela, se jsem se s Vámi celá léta soudil, marně, a to zejména o jakýkoliv kontakt s dětmi a samozřejmě o peníze, které Vám, mírně řečeno, nepáchnou. Jak jinak si totiž vysvětlit Vaše jednání, kdy jste stýkání s našimi dětmi podmínila tučným odstupným.Tehdy jsem Vám uvěřil a toto odstupné poskytnul, leč děti jsem viděl jen omezeně a potom už vůbec.Naprostým vrcholem pro mne byla situace, kdy naše dcera onkologicky onemocněla, a vy jste bez toho, abyste mne informovala, naopak mne jste označila jako nelidského, prý jsem se o ni nezajímal. A já se to dověděl od cizích lidí náhodou po cca dvou letech od stanovení diagnozy. Ale to nestačilo a vy jste naše již dospělé děti neváhala sešikovat proti mně a dvakrát bez snahy o dohodu vymáhat exekucí po mně dlužné výživné na děti, které jsem deset let ani neviděl, ani jste mi nenapsali, kde bydlíte. Vše mohu dokladovat zájemcům včetně pana Šinágla. Když jste mne před několika měsíci kontaktovala se domělou snahou o jakési prý odpuštění, bylo to zcela jistě vedeno úmyslem zamezit našim dětem, aby před soudem slyšely pravdu. Odpuštění bez pravdy je totiž nesmysl. Přeji všem podepsaným pod tuto petici hezký den a příště nenaleťte manipulátorům, byť by i sladce mluvili. ing.Petr Procházka, peetrprochazka@seznam.cz. Jsem majitelem Knihkupectví Jakuba Demla v Třebíči


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Malý komentář

2020-05-20 21:58

Ahoj Petře,

díky za tvoje manipulativní vyjádření a pohled na situaci, mohl jsi mi to sdělit už osobně z očí do očí při našem posledním setkání, zapomněl jsi na některé detaily, ale to už tak u manipulátorů bývá. Takzvané odstupné nebyla podmínka tvého kontaktu s dětmi, ale vyrovnání za byt a firmu, která tě dosud slušně živí.

Měl jsi nadstandartní příležitost si děti získat na svoji stranu, když u tebe po našem rozvodu strávily skoro rok, bohužel ten pobyt pro Maru představuje jedno z největších životních traumat.

Ty sám jsi při našem setkání začátkem tohoto roku prohlásil, že se soudit nechceš a také že už na děti nechceš platit ani korunu, z toho důvodu jste uzavřeli dohodu a tys svoji žalobu na děti stáhnul. Tvoji "pravdu" dětem ráda předám, máš jejich adresu, tak jim ji můžeš po libosti naservírovat, neboť je nikdo jiný proti tobě nešikuje, než ty sám.

Jo, a díky za potvrzení, že moje rozhodnutí s tebou nežít bylo správné.

 

Jarka