Petice rodičů za otevření škol do konce školního roku


Nepřihlášený uživatel

/ #178 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejedná se o zbytečnou petici

2020-04-14 19:44

#168: Michal Šotola - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejedná se o zbytečnou petici 

No, hlavně, že Vy vidíte do všeho. Já používám svůj rozum. Že byste byl ten typ, který pořád omílá roušky dokola? Pochopil jste, že nebyly nikde? Proč nebyly, zamyslel jste se nad tím? A hlavně se mi nesnažte nabulíkovat tvrzení, že se o to stát nepostaral. Mám názor, že vláda udělala vše pro to, aby zasáhla včas. Mi osobně vůbec nebude vadit žádné omezení. Jsem pro uzavření hranic, a pokud by to bylo v mé moci, udělala bych zmrazení státu, jak to navrhovali na Slovensku. Nepostřehla jsem, že by někdo něco házel na druhé, právě naopak, pan Babiš se hlásil ke vší zodpovědnosti. Nejsem nikterak politicky angažovaná, ba naopak, o politiku jsem se nikdy nezajímala. Jen mi všechny kroky, které vláda činí připadají v rámci možností, do kterých nikdo z nás nevidí, logické. Já tu snahu vidím a děkuji pánu Bohu, že žiji zrovna v České republice. Jen by mohli ponechat doma děti z 1. stupně, mám tam zrovna obě dvě, takže tento krok mi příjde tak trošku mimo. Snad ho ještě přehodnotí. A jestli se otevřou obchodní centra? Rozumní lidé je budou navštěvovat v nejnutnějším případě, ne-li vůbec. Ve velkém tam půjdou právě zastánci této petice. Asi tak :-)




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...