Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Tomas Skohoutil

/ #131 Syntetická telepatie a vydíní gangstalking souvislost zasláno na úřady

2020-04-01 11:23

 
Dobrý den ,
omlouvám se za obtěžování ale vzhledem ke skutečnostem které se mi stali a dějí jsem nucen reagovat i v souvislosti s možnou stížností na Okresní soud v Trutnově a to v případě podaného platebního rozkazu Milana Šindlera tehdy bytem Oskara Nedbala 706 Trutnov ,kterému mu prý dlužím za laserovou operaci která mu nikdy nebyla uskutečněna i dle Všeobecné zdravotní pojištovny .Ve věci po mém odporu rozhodovala paní samosoudkyně Přívratská ,která jednala proti mé omluvě ze zdravotních důvodů .Kdy jsem invalidní důchodce ZTP-P a tedy bylo porušeno mé ústavní právo na spravedlivý proces a mimo jiné také si tím ve výpovědi Milan Šindler odůvodnuje že majetek můj který ukradl a majetek spol. Opos s.r.o. se kterým tedy jako s právnickou osobou nikdy neměl jediný právní vztah .On tvrdí ve výpovědi kdy mě na základě rozhodnutí a to protizákoného na základě křivé výpovědi Milana Šindlera který mimo jiné uvádí že mi to zaplatí úřad .Zřejmě ten samý který zamýtl že jsem se podle Milana Šindlera samopodavatel dopustil přestupku ,kdy jsem ležel ve FNHK 4měsíce a způsobil nutnou laserovou operaci a pod. .Na policii on vypověděl opět lživě další skutečnost ,sám bydlí ve skutečcnosti v Hradci králové a to na adrese Tř.Ede.Beneše 1558 Hradec Králové .K věci uvádím že krom práva na spravedlivý proces kdy reagovala předsedkyně nejvyšího senátu v souvislosti s obnovou řízení celé číslo podvodného platebního rozkaz je ČJ :108C79-2015 .Kdy jsem podal odpor a vïz. výše .Osoba Milana Šindlera je člověk který se v domě kde jsem si stěžoval a to úspěšně u Úřadu práce a stavebního odboru města Trutnova a on reagoval na pokutu a zákaz křivými obviněními a výpovědmi a pod. protože má matka s kterou nejsem ani ve styku je stejně jako já vedena jako likvidátor a ona je mimo jiné také bývalá konkurzní správkyně a ty kradou miliony jak on říká .Mám podle něj platit za něco co jsem ve svém stavu nikdy nemohl ani dlužit .
Je nemožné co si tento člověk dovolí .
Toto je zároveň mým podáním na okresní soud v Trutnově a Policii ČR v Trutnově Která nekoná .
Tomáš Skohoutil Maxima Gorkého 421 Trutnov  
copy in the translation UN Human Rights