Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Mirek

/ #179

2016-11-19 17:53

Na úvod chci říct, že nemám proti nikomu nic... Co se týče zrušení koncertu a důvodů proč byl zrušen je dobré si přečíst více zdrojů (internet je hodně kontroverzní). Nejsem satanista, pohan ani křesťan. Mám rád svůj život vyplněný kamarády a nepotřebuji žádnou entitu, aby mi říkala co mám a nemám dělat, co je dobré a co špatné při svém vědomém uvažování.  Adorare jsem neznal, proto jsem si je pustil a uznal, že to je stejně vynikající kapela byť s křesťanskou tématikou. Tím pádem bych řekl, že co se týče kvality tak se vyrovná kapele Root. Proto si  myslím, že zrušení koncertu by bylo spravedlivé.Od čeho máme přísloví? Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Bylo by fajn, kdyby se každý zamyslel a nedělal by zbytečné rozdíly ať už v náboženství a nebo v kterémkoliv jiném odvětví odlišností lidí. Vždyt člověk jako takový se chce jen bavit a zábavu hledá každý jinde.

Idioti. Tuto petici jsem podepsal a nestydím se za svůj názor. Tohle by se nemělo stávat... Nejsme ovce ani vlci. Aspoň by mohli ti lidi, kteří zapříčinili zrušení koncertu Root, vyplatit jejich fanouškům vstupné a tak pokrýt vzniklé materiální škody.