Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Oliver Szabó

/ #95

2016-11-18 14:22

Tato diskusia je uplne ze v p.ci. Sam som krestan a zaroven metalista a to ze v pesnicke je rec o satanovi alebo sa pouzivaju jeho znaky nezanemna povinne ze ten kto to pocuva musi satana vyznavat... A hudbu si moze pocuvat kto chce a aku chce a tym ze sa staviate proti tomu potom len vyzerate ako uboziaci potlacujuci prava druhych. a nech mi len dakto skusi povedat ze som pohan alebo ateista alebo hovado a osobne mu rozflakam hubu, lebo ako tu podaktori "slusny" krestania tituluju ateistov je fakt uz nehorazne!  Takto sa chovaju krestania?! Tato peticia neni len proti krestanstvu ale hlavne ako reakcia za zrusenie ich koncertu s ich oblubenym zanrom. Prestante sa tu uz urazat! A len tak mimochodom, moja partnerka ma rada black metal a v penickach je slovo satan aj pouzite a je to ovela slusnejsi clovek nez vy tu krestania. a Svoje meno zverejnim, a komu sa nepaci moj nazor nech mi to povie do oci, co sa ale nikdy nestane lebo za klavesnicou ste frajeri a v realite klacite v kostole a modlite sa za odpustenie ale pritom uz len touto diskusiou ste sa dopustili kopy hriechov.