Odvolat ministra Daniela Hermana

ShabbaTot

/ #1097 Re: A to, že pan ministr se tedy hrbí a podlézá nějakému dalajlámovi tRe: Vážím si pana ministra Her

2016-11-07 11:06

#1096: - A to, že pan ministr se tedy hrbí a podlézá nějakému dalajlámovi tRe: Vážím si pana ministra Hermana 

 no.....protože jsem upřímný,klidně se přiznám,že jsem dobral prášky antibiotika na angínu  a hned jsem si dal panáka Ballantines SCHOT WHISKY,tak proto takový ostrý komentář ,ale jo...když už to tam je a nejde to smazat..proč ne,ale omlouvat se nebudu,náš pan prezident se také nikdy neomlouvá.

K tomu spojenectví a české územní malosti (územní a vojenská supervelmoc Česko asi nikdy nebude) asi toliko.

Kde nám USA a západ nařizoval měnit ministry a diktoval nesvobodu?

Právě naopak,od té doby,kdy jsme v EU  a NATO jsme jedna z nejsvobodnějších zemí světa.

Dá se říci,že ještě více svobodnější jak Německo a to je co říci!V Německu jak někdo poruší Befel,má dosti velké problémy s okolím a je mu vyčítáno  neněmecké chování.Zde v Česku si může kdekdo vylézt na hrad,ukrást tam standartu,rozřezat ji ještě se s tím chlubit a naše právnictví neví,jestli jsou na soud,nebo ne.Taková je u nás svoboda !A nejen v tomto směru..i v mnoha jiných směrech.

To vše může příklonem k výhodu padnout a přesně to se také stane.

A to nebude otázka několika měsíců,roků..ale celých desetiletí.

No...co se týče toho odvolání pana ministra,já to vidím asi takto.Za panem Sobotkou přijdou ostří hoši z USA a CIA,podusí ho,on vyměkne a žádné odvolání nebude,bude dohoda,oni se tam nahoře ti bařtipáni moc rádi domlouvají a kují pikle ,jak okrást pracující lid...ti si po krku nepůjdou.