Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

/ #328

2016-10-27 11:42

Jak je vlastně dlouho, kdy tento ex politik a dosavadní hlava státu (jehož jméno koluje na příč celým světem) započal na scéně aktuálního dění? Neudělal pro naši Zemi nic jiného než zklamání ( i ve vlastních řadách), ostudu zahraničního rozsahu, nenapravitelné chyby a výroky o kterých se nedá tvrdit ani z poloviny, že jsou charakterního a už vůbec ne profesionálního rázu, o solidaritě jak se určitá část/ skupina lidí ohání raději nemluvně, asi postrádají znalost o významu tohoto slova. Jedno vím jistě, tuto na první dojem drásající tvář si s určitým odporem pamatuji již od útlého dětství a nedokážu s přesvědčením usoudit, že by mě kdy zvláště nadchla ba jsem k ní i imponoval! Mám k ní odpor jak po fyzické tak i mentální  stránce jinak to ani snad není možné. Tento člověk u mě skončil asi od té chvíle kdy se stal prezidentem, byl jsem trvrdým odpůrcem a kritikem pro jeho zvolení (a pevně doufám v to, že se nebude opakovat jeho znovu zvolení). Jeho dosavadní jednání a výroky vůči občanům naší republiky, tuzemského politického spektra a zahraničních problematik/kauz do kterých mu nic nebylo ani není jenom utvrdily můj adekvátní odhad na tuto osobu a jak se i jiní lidé v něm mohou mýlit. Ne Nadarmo se říká;  "Zdání může klamat" - Někdo může mít úsměv jako lilium ale uvnitř to může být sobecký lhář, agresor, psychopat a do jisté míry diktující demagog. Takže když použuji termínu diktátor, nejsem daleko od pravdy. Není nic horšího, než když někdo bije ženy a nemá úctu i k vlastním dětem, z nichž jedno jeho vlivem skončí v psychiatrické léčebně, nevím poté kdo by si měl šáhnout dřív a hlouběji do svědomí. Myslím, že o vstupu do KSČ a určitými nejasnostmi v rámci kontra špionáže v 60. letech minulého stol. nemusím dále hovořit. 

občan

Ondřej REICHMANN