Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR


Nepřihlášený uživatel

/ #78 Re: Re: CIKAN

2011-11-11 17:24

#9: Čech - Re: CIKAN

Plně s vámi souhlasím... Sama jsem naštvaná česka, která místo toho, aby se starala o své dvouleté dítě musí chodit do práce, protože nemám nároky na příspěvky, kteřé "spoluobčané" dostávají běžně... Mám strach posílat své starší děti bez dozoru ven, protože se mi v parku určeném pro děti před domem shlukují "spoluobčané" a celý den sedí na lavičkách, dělají hluk, nepořádek a obtěžují slušné lidi. Do centra města nám stěhují "spoluobčany" protože jim sociálka zaplatí celé nekřesťanské nájmy a inkasa a my ostatní na to musíme makat. A ani se nemůžeme pořádně vyspat, jelikož "spoluobčanů" je v jednom bytě neuvěřitelně moc takže tráví skoro všechen svůj čas venku před domem kde bydlí na lavičkách co si "půjčili" z nedalekého parku a za přídavky na děti popíjejí a dělají bordel před domem. Je jim celkem jedno jestli je osm ráno nebo dvě v noci. Oni nemají žádný řád, nemají z ničeho obavy... Mají všechno a zadarmo. Bydlí zadarmo, chodí do školek a škol zadarmo, většinu věci si pořídí zadarmo, když se nikdo nedívá :-) a aby jim náhodou nebylo ublíženo tak ještě k tomu všemu zadarmo dostanou pořádné kapesné, aby měli na benzín do těch svých fár a aby měli co házet do automatů. Bydlela jsem mezi romy a utekla jsem velmi rychle do centra města... Teď jsou i v centrech měst, ve velkých a drahých bytech... Podle mě, když na něco nemám peníze tak si to prostě nemohu dovolit.... Je to tu postavené na hlavu... Je tu dvojí metr... Ne nadarmo už kdysi jeden zpíval "Abychom se jednou nedivili!"