Požadujeme prošetření vyučovacích metod učitelky Petry Štěpánové

dlouhý

/ #1082 Re: Re: Re: Souhlasím s vámi, autora považuji za propagandistu.

2016-03-02 18:12

ez stresu a #1072: Šipr - Re: Re: Souhlasím s vámi, autora považuji za propagandistu.  

Petice je zde proto, protože učitelka prohlásila, že Evropu osvobodily USA. Což , takhle vyřčené je LEŽ ! 

A protože , jako její obhájce , to nechceš připustit, rozvolňuješ diskuzi o další a další věci. Mě nepoučuj, vím toho taky dost a můžu ti napsat celý román... . Ale diskuze je o tom, že učitelka vypustila z pusy lež. 

Tvoje první věta svědčí o tvé aroganci a bezpříkladnému napadání a urážení toho, kdo má  názor, který tobě nevyhovuje. Ty asi nebudeš pracující lid, když jím tak opovrhuješ. Úplně mě připomínáš komunisty na nějakých těch jejich schůzích !!  Máš úplně stejnou dikci !!  V pořadu to také zaznělo, nic se nezměnilo, jen prapagandiské garde se obrátilo. Kalousek měl pravdu, nejnebezpečnější jsou ti komunisté, kteří se rozlezli do jiných stran. 

Nikomu nic neurčuji, můj názor je, že tahle prolhaná učitelka nemá ve školství v dnešní době co dělat. A tys mě přestal bavit, jsi nudný, hádavý, nekonstruktivní, nic nového , co bychom už dávno nevěděli z tebe nevypadne, a navíc je to všechno mimo mísu výroku Štěpánové. Čus.